Kuzey ve Güney Kültürler Buluşması Karasu Toplantısı

Kuzey ve Güney Kültürler Buluşması Karasu Toplantısı Yapıldı
İzzettin KÖMÜRCÜ İzzettin KÖMÜRCÜ

Karasu Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Nuri HAŞMENOĞLU ve İrfan ÖZDİLEK'in Karasu ve Taraklı Kültürlerini ilçe halkına tanıtmak üzere hazırlamış oldukları "Kuzey Güney Kültürler Buluşması" projesinin üçüncü toplantısı Karasu'da yapıldı.

 2015 yılı Nisan ayında Taraklıda, 2015 yılı Mayıs ayında Karasu'da yapılması düşünülen program çerçevesinde Taraklı Kültürünü Karasu halkına, Karasu Kültürünü Taraklı halkına tanıtma üzere bazı etkinlikler düzenlenmesi konuları konuşuldu. Görüş, dilek ve öneriler sunuldu.

Karasu'da yapılan toplantıya Taraklı Belediye BaşkanıTacettin ÖZKARAMAN, Karasu Belediye Başkanı Mehmet İSPİROĞLU Taraklı Akparti İlçe Başkanı Erdal ÖZEN, Belediye Başkan Yardımcısı Alaattin KOÇ, Taraklı Belediyesi Meclis Üyeleri Mustafa ÇELİKPENÇE, Hakkı DEĞİRMENCİ, Fahri KOLSUZ, Mustafa ÖZEN, Taraklı Kent Konseyi Başkanı Naim NALBANT, Fen ve Kültür İşleri Müdürü Şahin AKI, Karasu Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Sayın Nuri HAŞMENOĞLU ve İrfan ÖZDİLEK, Karasu Turizm Derneği Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.

Karasu Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Nuri HAŞMENOĞLU toplantıya katılan katılımcılara  proje hakkında bilgiler verdi.   Daha sonra Karasu Belediye Başkanı Mehmet İSPİROĞLUile birlikte şehir gezisi yapıldı.

#

GENEL BİLGİLER

Taraklı

Taraklı

Taraklı Nerede, Taraklı'nın tarihi ve coğrafi özellikleri
Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı - Sakarya Otobüs Kalkış Saatleri
Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'ya geldiğinizde gezilecek yerler neresidir? Taraklı'nın en popüler gezilecek yerleri yazımızda.
Taraklı Termal Turizmi

Taraklı Termal Turizmi

Taraklı'da termal turizmi, Türkiye'deki belli başlı noktalardan biri haline gelmiştir.