İşte Sakarya’da Görevden Atılanların Listesi

672 sayılı Kanun Hükmünde Kararnameyle (KHK), terör örgütlerine veya Milli Güvenlik Kurulunca devletin milli güvenliğine karşı faaliyette bulunduğuna karar verilen yapı, oluşum veya gruplara üyeliği, mensubiyeti veya iltisakı yahut bunlarla irtibatı olan, bu nedenle de görevden atıldıkları ifade edilenler şunlar:

672 sayılı Kanun Hükmünde Kararnameyle (KHK), terör örgütlerine veya Milli Güvenlik Kurulunca devletin milli güvenliğine karşı faaliyette bulunduğuna karar verilen yapı, oluşum veya gruplara üyeliği, mensubiyeti veya iltisakı yahut bunlarla irtibatı olan, bu nedenle de görevden atıldıkları ifade edilenler şunlar:


İÇİŞLERİ BAKANLIĞI


Ahmet Yurtseven (Vali Yardımcısı), Latif Memiş (Vali Yardımcısı), İsmail Gündüz (Adapazarı Kaymakamı), Süleyman Yıldırım (Sapanca Kaymakamı), Ramazan Şahin (Serdivan Kaymakamı)


AFET VE ACİL DURUM GENEL MÜDÜRLÜ


Adem Taşdelen ( Arama Kurtarma Teknisyeni), Mehmet Sarı (arama Kurtarma Teknisyeni), Begül Güler (Mühendis), Ünsal Köseoğlu (Arama Kurtarma Teknisyeni), Hakan Zorlu (Mühendis)


GIDA TARIM VE HAYVANCILIK İL MÜDÜRLÜĞÜ


Adem Demir (Mühendis), Ali Tuna ( Mühendis), Hüseyin Kurşun ( Veteriner Hekim), ilhan Özkan (Mühendis), Şenol Çelebi (Mühendis), Telal Örgün ( Veteriner Hekim).


KÜLTÜR TURİZM İL MÜDÜRLÜĞÜ


Hayrettin Akgün (Bilgisayar İşletmeni)


MALİYE BAKANLIĞI


Talha Kara (Veri hazırlama )


GELİR İDARESİ BAŞKANLIĞI


Hüseyin Demirkıran (Gelir uzman Yardımcısı)


 


SAĞLIK BAKANLIĞI


Abdül Alim Anıç (Sağlık Teknisyeni), Abdullah Akman (Sağlık Teknisyeni), Ayfer Boz (Sağlık Teknisyeni), Çetin Özen (Tabip), Emine Nacar (Hemşire), Fehime Sümeyye Kaplan (Sağlık Teknisyeni), Gamze Karacan (Hemşire), Habib Uluyurt (Sağlık Teknisyeni), Mustafa Muzaffer Yılmaz (Uzman Tabip), Nazan Taçyıldız (Hemşire), Özlem Bağı (Hemşire), Sabri Topdağ(Uzman Tabip), Salih Şanlı (Araştırmacı), Savaş Şahinoğlu (Mühendis), Şahin Karaer (Uzman Tabip), Tuğba Ayaş (Sağlık Teknisyeni), Ali Rıza Karaçoban (Uzman Tabip), Vedat Yağmur (Sağlık Teknisyeni), Emine Urlu (Hemşire), Erkan Öztürk (Memur), Esin Yıldız (Ebe), Kadriye Tunç (Ebe), Selvi İmre (Hemşire), Halime Sezgin (Sağlık Teknisyeni), Tuncay Doğan (Tabip), Fatih Özaslan (Tabip), Volkan Oğuzes (Sağlık Teknisyeni), Davit ekşi (Veri Hazırlama), Erdoğan Kozan (Sağlık)


 


SPOR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ


Hendek İlçe Spor Müdürü Feyzullah Köstereli, Memur Serdar Kanlıoğlu,


 


DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI


Adapazarı’ndan İmam Hatipler Hüseyin Karamahmutoğlu, Sadettin Karakuş, Tuğrul Ersoy, Kuran Kursu öğreticisi Elif Kılıç, Akyazı’dan Kuran Kursu öğreticisi Ayşegül Eraslan, Erenler’den İmam Hatip Ahmet Ayta, Geyve Cezaevi Vaizi Seyfullah Coşkun, Pamukova’dan hizmetli Ali Sakar, Pamukova’dan İmam Hatip Yüksel Güner, Pamukova’dan Müezzin Kayyım Ramazan Yılmaz, Sapanca’dan Vaiz Cihan Özel, Serdivan’dan İmam Hatip Ömer Erenoğlu, Serdivan’dan Kursu öğreticileri Ayla Bal, Libabe Yöndem, Rabia Kardoğan, Sapanca’dan Müezzin Kayyım Abdülcelil Kıroğlu, Şube Müdürü Ahmet Aksu, Vaiz Ayşegül Eskikurt


 


YÜKSEK ÖĞRENİM KREDİ VE YURTLAR KURUMU


Yurt Yönetim Memuru Açelya Ahlat, Yurt Yönetim Memuru Çiğdem Varol, Yurt Yönetim Memuru Hülya Ulama, Yurt Yönetim Memuru Kenan Selçuk


 


JANDARMA KOMUTANLIĞI


Jandarma Kurmay Yüzbaşı Ümit Ahlat, Jandarma Yüzbaşı Emre Metin, Jandarma Üsteğmen Fatih Gümüş, Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Mehmet Demir, Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Mehmet Uğuz, Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Ahmet Mert, Jandarma Astsubay Çavuş İsmail Kuş, Uzman Jandarma Kademeli Çavuş Hüseyin Özarslan, Uzman Jandarma Kademeli Çavuş Necati Mert, Uzman Jandarma Kademeli Çavuş Faruk Yılmazer, Uzman Jandarma Kademeli Çavuş Ahmet Doğan, Uzman Jandarma Kademeli Çavuş Ali Yavaşoğlu, Uzman Jandarma Kademeli Çavuş Ahmet Özatar, Uzman Jandarma Kademeli Çavuş Muhammet Önder Şen, Uzman Jandarma Kademeli Çavuş Vedat Arslan, Uzman Jandarma Kademeli Çavuş Celalettin Arslan, Uzman Jandarma Kademeli Çavuş Yasin Yaman


 


SAKARYA ÜNİVERSİTESİ


Adil Öksüz-Yardımcı Doçent-İlahiyat Fakültesi/Temel İslam Bilimleri Bölümü


Adnan Telli- Araştırma Görevlisi Sosyal Bilimler Enstitüsü


Ahmet Faruk Kılıç-Doçent-İlahiyat Fakültesi/Felsefe Ve Din Bilimleri Bölümü


Ahmet Turan Özcerit- Doçent Bilgisayar ve Bilişim Bilimleri Fakültesi


Akif Karatepe- Yardımcı Doçent- Fen-Edebiyat Fakültesi/Coğrafya Bölümü/Fiziki Coğrafya Anabilim Dalı


Bahri Ermiş- Profesör Tıp Fakültesi/Tıp Bilimleri Bölümü/Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Anabilim Dalı


Battal Gazi Yalçın- Araştırma Görevlisi- Fen-Edebiyat Fakültesi/Fizik Bölümü


Bülent Çobanoğlu- Yardımcı Doçent


Davut Aydüz- Profesör- İlahiyat Fakültesi/Temel İslam Bilimleri Bölümü


Erkan Yaman- Doçent- Eğitim Fakültesi/Eğitim Bilimleri Bölümü


Filiz Özkan-Yardımcı Doçent-Siyasal Bilgiler Fakültesi/Finansal Ekonometri Bölümü/


Gamze Doğalı Çetin-Araştırma Görevlisi-Fen Bilimleri Enstitüsü


Gürsel Düzenli-Yardımcı Doçent-Mühendislik Fakültesi/Elektrik-Elektronik Mühendisliği


Havva Yaman-Doçent- Eğitim Fakültesi/Sosyal Bilimler Ve Türkçe Eğitimi Bölümü


Hüseyin Akyüzoğlu-Yardımcı Doçent-İlahiyat Fakültesi/Temel İslam Bölümleri


İbrahim Özbek-Profesör-Mühendislik Fakültesi/Metalurji Ve Malzeme Mühendisliği Bölümü


İsmail Albayrak-Doçent İlahiyat Fakültesi/Temel İslam Bilimleri Bölümü/Tefsir


Lütfi Özcan- Yardımcı Doçent-Siyasal Bilgiler Fakültesi/Siyaset Bilimi Ve Kamu Yönetimi


Mehmet Çardak-Yardımcı Doçent Eğitim Fakültesi/Eğitim Bölümleri Bölümü


Mehmet Kandaz-Profesör-Fen-Edebiyat Fakültesi/Kimya Bölümü/Anorganik Kimyaanabilim


Mehmet Üstündağ-Araştırma Görevlisi-Fen Bilimleri Enstitüsü


Muharrem Aktaş-Yardımcı Doçent-Mühendislik Fakültesi/İnşaat Mühendisliği Bölümü


Muhittin Akgül-Profesör-İlahiyat Fakültesi/Temel İslam Bilimleri Bölümü


Murat Çakıroğlu-Doçent- Teknoloji Fakültesi/Mekatronik Mühendisliği Bölümü


Murat Kapsız- Yardımcı Doçent-Teknoloji Fakültesi/Makina Mühendisliği Bölümü


Mustafa Akçay-Profesör-İlahiyat Fakültesi/Temel İslam Bilimleri Bölümü


Mustafa Cemil Karacadağ-Yardımcı Doçent-Bilgisayar Ve Bilişim Bilimleri Fakültesi


Mustafa Demir-Profesör-Fen-Edebiyat Fakültesi/Tarih Bölümü/Ortaçağ Tarihi Anabilim Dalı


Mustafa Kutanis-Yardımcı Doçent-Mühendislik Fakültesi/İnşaat Mühendisliği Bölümü


Mustafa Teoman Erdem-Profesör-Tıp Faküıtesi/Tıp Bilimleri Bölümü


Orhan Veli Özkan-Doçent Tıp Fakültesi/Cerrahitıp Bilimleri Bölümü


Özdemir Çetin-Doçent-Teknoloji Fakültesi


Ramazan Kayıkçı-Doçent-Teknoloji Fakultesi


Rana Kutanis- Profesör-İşletme Fakültesi/İşletme Bölümü


Serkan Bayraktaroğlu-Profesör-İşletme Fakültesi/İşletme Bölümü


Sıtkı Duman-Doçent Fen-Edebiyat Fakültesi/Fizik Bölümü


Sinan Tüncel-Yardımcı Doçent-Bilgisayar Ve Bilişim Bilimleri Fakültesî


Yunus Ekin-Doçent-İlahiyat Fakültesi/Temel İslam Bilimleri Bölümü/Tefsir Anabilim Dalı


 


SAKARYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ


 ÖĞRETMENLER


Abdulvatıap Şekerçeleroğlu- Öğretmen Sakarya- Adapazarı


Abdurrahman Bahadır –Öğretmen- Sakarya Adapazarı


Adem Akyazıcı-Öğretmen Sakarya Adapazarı


Adem Gezer- Öğretmen Sakarya Adapazarı


Adilakbal Muslu- Öğretmen Sakarya Adapazarı


Ahmet Çalık- Öğretmen Sakarya Adapazarı


Ahmet Eşsiz- Öğretmen Sakarya Adapazarı


Ahmet Kaim Muzaffer- Öğretmen Sakarya Adapazarı


Alev Eyîcan Sezgin- Öğretmen Sakarya Adapazarı


Ali Kasap- Öğretmen Sakarya Adapazarı


Ali Ocak Hamdi- Öğretmen Sakarya Adapazarı


Alper Mollaoğlu- Öğretmen Sakarya Adapazarı


Atif Kaplan- Öğretmen Sakarya Adapazarı


Atila Ödel- Öğretmen Sakarya Adapazarı


Aygül Erdem- Öğretmen Sakarya Adapazarı


Ayhan Çelik- Öğretmen Sakarya Adapazarı


Ayşe Gümrah- Öğretmen Sakarya Adapazarı


Bahtiyar Kurtoğlu- Öğretmen- Sakarya-Adapazarı


Banu Tepe- Öğretmen -Sakarya- Adapazarı


Ozkılıç Ömer- Öğretmen Sakarya Adapazarı


Mehmet Yıldız- Öğretmen Sakarya Adapazarı


Melike Balet- Öğretmen Sakarya Adapazarı


Melike İskender- Öğretmen Sakarya Adapazarı


Mihriban Özcan- Öğretmen Sakarya Adapazarı


Mikail Alanka- Öğretmen Sakarya Adapazarı


Muhammed Said-Öğretmen Sakarya Adapazarı


Muhsin Köse- Öğretmen Sakarya Adapazarı


Muhsin Topçi- Öğretmen Sakarya Adapazarı


Murat Boz- Öğretmen Sakarya Adapazarı


Murat Kurt- Öğretmen Sakarya Adapazarı


Murat Tarım- Öğretmen Sakarya Adapazarı


Musa Alemdar- Öğretmen Sakarya Adapazarı


Mustafa Attı- Öğretmen Sakarya Adapazarı


Mustafa Bilkay- Öğretmen Sakarya Adapazarı


Mustaî’a Çoban- Öğretmen Sakarya Adapazarı


Mustafa Faik Özkan- Öğretmen Sakarya Adapazarı


Mustafa İmre- Öğretmen Sakarya Adapazarı


Mustafa Kaygsız- Öğretmen Sakarya Adapazarı


Mustafa Şeftali- Öğretmen Sakarya Adapazarı


Naci Anar Rıza- Öğretmen Sakarya Adapazarı


Naciye Uzun- Öğretmen Sakarya Adapazarı


Nahit Bektaş- Öğretmen Sakarya Adapazarı


Nazif Şıtevkın- Öğretmen Sakarya Adap Azarı


Nedim Yılmaz- Öğretmen Sakarya Adap,Azarı


Neriman Silsüpür- Öğretmen Sakarya Adapazarı


Nuhak Gümüş- Öğretmen Sakarya Adapazarı


Nuray Yıldırım- Öğretmen Sakarya Adapazarı


Nuray Yiğit- Öğretmen Sakarya Adapazarı


Oğuzhan Yazar- Öğretmen Sakarya Adapazarı


Oktay Tekir- Öğretmen Sakarya Adapazarı


Onur Girgin- Öğretmen Sakarya Adapazarı


Orhan Çolak- Öğretmen Sakarya Adapazarı


Orhan Ersoy- Şevket Öğretmen Sakarya Adapazarı


Osman Bayramoğlu- Öğretmen Sakarya Adapazarı


Osman Savaş- Öğretmen Sakarya Adapazarı


Özcan Dönmez- Öğretmen Sakarya Adapazarı


Özkan Hozar-Öğretmen Sakarya Adapazarı


Perihan Baykan- Öğretmen Sakarya Adapazarı


Saadet Demirci- Öğretmen Sakarya Adapazarı


Salih İnce- Öğretmen Sakarya Adapazarı


Sebile Muzaffer- Öğretmen Sakarya Adapazarı


Selim Aktı- Öğretmen Sakarya Adapazarı


Serdar İskender- Öğretmen Sakarya Adapazarı


Serdar Mutlu- Öğretmen Sakarya Adapazarı


Serdar Taşkale- Öğretmen Sakarya Adapazarı


Serkan Yakut- Öğretmen Sakarya Adapazarı


Sevilay Bolat- Öğretmen Sakarya Adapazarı


Sevim Doğan- Öğretmen Sakarya Adapazarı


Sinan Kaptan- Öğretmen Sakarya Adapazarı


Şemsi İskender- Öğretmen Sakarya Adapazarı


Şevket Alsolak- Öğretmen Sakarya Adapazarı


Taner Turhan- Öğretmen Sakarya Adapazarı


Tuncer Arı- Öğretmen Sakarya Adapazarı


Uğur Yılmaztürk- Öğretmen Sakarya Adapazarı


Veysel Karaca- Öğretmen Sakarya Adapazarı


Vural Kurt- Öğretmen Sakarya Adapazarı


Yakup Ali Ekşi- Öğretmen Sakarya Adapazarı


Yasemin Üstü- Öğretmen Sakarya Adapazarı


Yeşim Bozer-Öğretmen Sakarya Adapazarı


Yusuf Göncüoğlu- Öğretmen Sakarya Adapazarı


Yüksel Sürmen- Öğretmen Sakarya Adapazarı


Zafer Gökme- Öğretmen Sakarya Adapazarı


Sezai Çırak- Öğretmen Sakarya Arifiye


Soner Ada- Öğretmen Sakarya Arifiye


Zeynel Abidin Gün- Öğretmen Sakarya Arifiye


Adil Yılmaz- Veri Hamlama Ve Kontrol İşletmeni Sakarya Arifiye


Beşir Nalbant- Sakarya Büyükşehir


Emrullah Tunca- Maarif Müfettişi Sakarya Büyükşehir


Aygül Yakut- Mühendis Sakarya Büyükşehir


Adnan Yat- Öğretmen Sakarya Erenler


Ahmet Hamdi Akbaba- Öğretmen Sakarya Erenler


Alî Cebesoy- Öğretmen Sakarya Erenler


Bahadır Dev- Öğretmen Sakarya Erenler


Duygu Ilıcıoğlu- Öğretmen Sakarya Erenler


Elif Fidaner- Öğretmen Sakarya Erenler


Erdal Tazıcı- Öğretmen Sakarya Erenler


Erol Çoşgun- Öğretmen Sakarya Erenler


Ferhat Dilber- Öğretmen Sakarya Erenler


Ferhat Kökçam- Öğretmen Sakarya Erenler


Gökhan Ayer- Öğretmen Sakarya Erenler


Haluk Takçı- Öğretmen Sakarya Erenler


Hüseyin Korkmazer- Öğretmen Sakarya Erenler


İlknur Dev- Öğretmen Sakarya Erenler


İsmail Toprak- Öğretmen Sakarya Erenler


Mehmet Nedim Bulut- Öğretmen Sakarya Erenler


Merve Çelik- Öğretmen Sakarya Erenler


Murat Şahin- Öğretmen Sakarya Erenler


Mustafa Hücüptan-Öğretmen Sakarya Erenler


Nuri Biçer- Öğretmen Sakarya Erenler


Nurtop Dalgalı- Öğretmen Sakarya Erenler


Remzi Çinemre- Öğretmen Sakarya Erenler


Saliha Burcu Erdem-Öğretmen Sakarya Erenler


Saniye Güllü- Öğretmen Sakarya Erenler


Savura Okur- Öğretmen Sakarya Erenler


Selçuk Cebiroğlu- Öğretmen Sakarya Erenler


Sıtkı Dilmaç- Öğretmen Sakarya Erenler


Şefika Uyumaz- Öğretmen Sakarya Erenler


Tolga Çömert- Öğretmen Sakarya Erenler


Turhan Te- Öğretmen Sakarya Erenler


Yakup Özcan- Öğretmen Sakarya Erenler


Yener Hacioğlu- Öğretmen Sakarya Erenler


Yılmaz Zobar- Öğretmen Sakarya Erenler


Zuhal Gezici- Öğretmen Sakarya Erenler


Metin Candan- Elemen Hamza Veri İşletme Memuru


Erdem Altın- Öğretmen Sakarya Ferizli


Erhan Erbil- Öğretmen Sakarya Ferizli


Ömer Bolat- Öğretmen Sakarya Ferizli


Recai Mancar- Öğretmen Sakarya Ferizli


Sevda Eralp Erbil- Öğretmen Sakarya Ferizli


Abdulcabbar Uğurlu- Öğretmen Sakarya Geyve


Adem Elçi Ömer Öğretmen Sakarya Geyve


Ali Yıldız Ahmet Hamdi Öğretmen Sakarya Geyve


Cevdet Satılmış Hüseyin Öğretmen Sakarya Geyve


Erkan Bayır Yaşar Öğretmen Sakarya Geyve


Funda Ictsakürek Nedim Öğretmen Sakarya Geyve


İsmail Yetiş Mehmet Öğretmen Sakarya Geyve


Hivza Akar Şahin Öğretmen Sakarya Geyve


İbrahim Özkan Mustafa Öğretmen Sakarya Geyve


İlker Okatan Fehmi Öğretmen Sakarya Geyve


İsmail Kılınç Ahmet Öğretmen Sakarya Geyve


Nahit Takılı-Öğretmen-Geyve


Kübra Bayır- Öğretmen Sakarya Geyve


Murat Cem Söyler-Öğretmen Sakarya Geyve


Mustafa Akar- Öğretmen Sakarya Geyve


Mustafa Sav As- Öğretmen Sakarya Geyve


Ahmet Konur- Öğretmen Sakarya Kaynarca


Cumhur Bozer- Öğretmen Sakarya Kaynarca


Damla Maraş- Öğretmen Sakarya Kaynarca


Fadime Doğan- Öğretmen Sakarya Kaynarca


Halil Akıncıoğlu- Öğretmen Sakarya Kaynarca


Kadir Maraş- Öğretmen Sakarya Kaynarca


Kazim Demirözü- Öğretmen Sakarya Kaynarca


Meltem Taşkın- Öğretmen Sakarya Kaynarca


Metin Mermer- Öğretmen Sakarya Kaynarca


Muhammet Emre- Öğretmen Sakarya Kaynarca


Özcay Temel- Öğretmen Sakarya Kaynarca


Tamer Çetintas- Öğretmen Sakarya Kaynarca


Yasemin Din- Öğretmen Sakarya Kaynarca


Göksen İnal- Öğretmen Sakarya Kocaali


Hesena Timur- Öğretmen Sakarya Kocaali


Sedat Timur- Öğretmen Sakarya Kocaali


Sema Şanlı- Öğretmen Sakarya Kocaali


Abdul Selametçi- Öğretmen Sakarya Pamukova


Adem Duran- Öğretmen Sakarya Pamukova


Asiye Yertürk- Öğretmen Sakarya Pamukova


Aşkın Yılmaz- Öğretmen Sakarya Pamukova


Bayram Yalçın- Öğretmen Sakarya Pamukova


Fatih Başyiğit- Öğretmen Sakarya Pamukova


Hakan Okay- Öğretmen Sakarya Pamukova


Halil İbrahim Danakol- Öğretmen Sakarya Pamukova


Hülya Danakol- Öğretmen Sakarya Pamukova


Kerim Arıkan- Öğretmen Sakarya Pamukova


Kevser Ayşe- Öğretmen Sakarya Pamukova


Metin Gönlüp- Öğretmen Sakarya Pamukova


Metin Hırçın- Öğretmen Sakarya Pamukova


Nilüfer Yılmaz- Öğretmen Sakarya Pamukova


Özlem Okay- Öğretmen Sakarya Pamukova


Yusuf Ziya Aydın- Öğretmen Sakarya Pamukova


Ömer Muştu- Kumral İşletmeni Sakarya Pamukova


Emre Koç- Öğretmen Sakarya Sapanca


Mehmet Kaya- Hanîfi Öğretmen Sakarya Sapanca


Mehtap Ünal- Öğretmen Sakarya Sapanca


Serap Parlak- Öğretmen Sakarya Sapanca


Zeki Açıksar- Öğretmen Sakarya Sapanca


Abdullah Erot- Öğretmen Sakarya Serdivan


Ali Kutanis- Öğretmen Sakarya Serdivan


Ayşe Yakıcı Topçi- Öğretmen Sakarya Serdivan


Ayşe Yiğitmaz- Öğretmen Sakarya Serdivan


Cemile Ulu- Öğretmen Sakarya Serdivan


Emine Erol-Öğretmen Sakarya Serdivan


Ersan Kutlu- Öğretmen Sakarya Serdivan


Filiz Duman- Öğretmen Sakarya Srrdivan


Haluk Alkan- Öğretmen Sakarya Serdivan


İsmail Hami Dinç- Öğretmen Sakarya Serdivan


Kahraman Gündoğdu- Öğretmen Sakarya Serdivan


Mehmet Ulu- Öğretmen Sakarya Serdivan


Nuray Eken Ada- Öğretmen Sakarya Serdivan


Özlem Erol Kutanis- Öğretmen Sakarya Serdivan


Sait Kurt- Öğretmen Sakarya Serdivan


Seçkin Aygör- Öğretmen Sakarya Serdivan


Selma Kurt- Öğretmen Sakarya Serdivan


Sultan Ünal- Öğretmen Sakarya Serdivan


Şaztyf. Mehder- Öğretmen Sakarya Serdivan


Yasemin Atay- Öğretmen Sakarya Serdivan


Zeki Saruhan- Öğretmen Sakarya Serdivan


Zühal Tarım-Öğretmen Sakarya Serdivan


Hayrullah Erdoğan- Öğretmen Sakarya Söğütlü

#
İzzettin KÖMÜRCÜ İzzettin KÖMÜRCÜ editor

Diğer Gündem Haberleri

GENEL BİLGİLER

Taraklı

Taraklı

Taraklı Nerede, Taraklı'nın tarihi ve coğrafi özellikleri
Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı - Sakarya Otobüs Kalkış Saatleri
Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'ya geldiğinizde gezilecek yerler neresidir? Taraklı'nın en popüler gezilecek yerleri yazımızda.
Taraklı Termal Turizmi

Taraklı Termal Turizmi

Taraklı'da termal turizmi, Türkiye'deki belli başlı noktalardan biri haline gelmiştir.