Muhteşem Projeler Tanıtıldı.

Taraklı Kaymakamlığı proje tanıtımı Vali İrfan Balkanlıoğlu ve daire müdürlerinin katılımıyla Taraklı Termal salonunda yapıldı.
İzzettin KÖMÜRCÜ İzzettin KÖMÜRCÜ

TARAKLI’DA PROJE TANITIMI TOPLANTISINA KATILAN VALİ BALKANLIOĞLU  “TERMAL TARAKLI’NIN GELİŞMESİ İÇİN ÇOK ÖNEMLİ. HEP BİRLİKTE ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ” DEDİ

Taraklı Kaymakamlığı proje tanıtımı Vali İrfan Balkanlıoğlu ve daire müdürlerinin katılımıyla Taraklı Termal salonunda yapıldı.

Projelerin tanıtımına İl ve İlçe daire müdürleri, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşları muhtarlar ve öğrenciler katıldı

Toplantıda konuşan Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman Taraklı’nın her geçen gün gelişmekte olan bir ilçe olduğunu ifade ederek gelişmenin devam edeceğini söyledi.

Projelerin tanıtımından önce konuşan Taraklı Kaymakamı Cihat Koç göreve başladığı günden bu yana uyum içerisinde hizmet vermekte olduklarını ifade ederek “Önemli 4 proje hazırladık. Bu projeleri hayata geçirmek istiyoruz. Herkesin bu projelerin içerisinde olmasını istiyoruz” diyerek proje tanıtım toplantısına katılanlara teşekkür etti

Taraklı Kaymakamlığı tarafından hazırlanan 

“En Büyük Evlilik Hediyesi Bizden”, “Sağlıklı Dişlerle Geleceğe Gülümse”, Hayalimdeki Masa Odamda” ve “Taraklı için Fikrim Var” projeleri tanıtımı Taraklı İlçe Milli Eğitim Müdürü Serkan Korkmaz tarafından yapıldı.

Vali İrfan Balkanlıoğlu yaptığı konuşmada Taraklı’da gerçekleştirmesi planlanan projelerin uygulanmasının çok önemli olduğunu ifade ederek her konuda destek vereceklerini söyledi.

Taraklı Termal Tesislerinde muhtarla  da toplantı yapan Vali İrfan Balkanlıoğlu burada yaptığı konuşmada “ Biz halkımıza hizmet için buradayız. Halkın mutluluğu ve refahı için varız. Taraklı bizim tarihi bir ilçemiz. Tarihi evleri ve doğa güzellikleri ile Sakarya İli’nin önemli bir ilçesi. Termal turizmi Taraklı için çok önemli. Belli ki her yönden ilçeye büyük katkı sağlıyor. Taraklı’nın bu potansiyellerini iyi değerlendireceğiz. Gelişmesi için hep birlikte çalışacağız” diye belirtirken “ Muhtarlar bizim en büyük yardımcımızdır. Sizlerden sorunların tespitinde hassasiyet bekliyorum. Sorunları birlikte çözeceğiz “dedi.

Vali Balkanlıoğlu  daha sonra tek tek muhtarların sorunlarını dinledi.

#

GENEL BİLGİLER

Taraklı

Taraklı

Taraklı Nerede, Taraklı'nın tarihi ve coğrafi özellikleri
Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı - Sakarya Otobüs Kalkış Saatleri
Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'ya geldiğinizde gezilecek yerler neresidir? Taraklı'nın en popüler gezilecek yerleri yazımızda.
Taraklı Termal Turizmi

Taraklı Termal Turizmi

Taraklı'da termal turizmi, Türkiye'deki belli başlı noktalardan biri haline gelmiştir.