Kaymakamlık- Belediye Çalışıyor, Taraklı Güzelleşiyor…

Taraklı Kaymakamı Cihat Koç ve Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman Taraklı’nın güzelleşmesi için el ele verip gayret gösteriyorlar
İzzettin KÖMÜRCÜ İzzettin KÖMÜRCÜ

Taraklı Kaymakamı Cihat Koç ve Belediye Başkanı Tacettin Özkarama Taraklı’nın güzelleşmesi için el ele verip gayret gösteriyorlar. İlçenin güzelleşmesi adına gerçekleşen hizmet kervanına esnaflarda katılıyor.

Taraklı’nın daha temiz ve güzel olması için çalışmalar başlatıldı. Taraklı girişinde istinat duvarları boyandı. Sıra geldi Ankara caddesinde gerçekleşecek düzenlemelere. Ankara caddesinde gerçekleşecek düzenlemelerde yaya kaldırımlarındaki işgaller ortadan kaldırılacak. Bu en önemli çalışmalardan biridir. Vatandaşların yaya kaldırımlarında yaşadığı sıkıntıları anlatmaya gerek yok.

Yine Ankara caddesinde binalarda dış cephelerde tek renk boya uygulama projesi ve binalarda çanak antenler nedeniyle oluşan görüntü kirliliğinin ortadan kaldırılacak olması ve esnaflarında bu projeye destek vermesi Taraklı’nın güzelleşmesi adına çok önemli bir gelişmedir.

Ankara caddesinde gerçekleşen düzenlemelerde Şehit Mehmet Nuri Kocabıyık Meydanında Atatürk Büstü ve tören alanında yapılacak düzenlemenin de bir an önce başlatılmasının da çok önemli bir hizmet olduğunu belirtmek istiyorum. Meydanda Atatürk Büstü’nün olduğu nokta ilçeyi ziyarete gelenlerden büyük eleştiri aldığını altını çizerek belirtmek isterim. Madem daha önce söz verildi o halde düzenleme bir an önce yapılmalı.

“Ramazan Ayınız Mübarek Olsun”

Değerli Okuyucular

Ramazan ayınız mübarek olsun. Sofralarımız bereketli olsun. Allah tutacağımız oruçları yapacağımız duaları kabul etsin.

Tekrar görüşmek üzere hoşçakalın#

GENEL BİLGİLER

Taraklı

Taraklı

Taraklı Nerede, Taraklı'nın tarihi ve coğrafi özellikleri
Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı - Sakarya Otobüs Kalkış Saatleri
Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'ya geldiğinizde gezilecek yerler neresidir? Taraklı'nın en popüler gezilecek yerleri yazımızda.
Taraklı Termal Turizmi

Taraklı Termal Turizmi

Taraklı'da termal turizmi, Türkiye'deki belli başlı noktalardan biri haline gelmiştir.