Geri

Sofuoğlu’n dan Taraklı İlçe Teşkilatına Ziyaret

Ak Parti Milletvekili Kenan Sofuoğlu, Ak Parti Taraklı İlçe teşkilatına teşekkür ziyaretinde bulundu.

Ziyarette İlçe Başkanı Erdal Özenn ve ilçe teşkilatına desteklerinden dolayı da ilçe halkına ayrı ayrı teşekkür eden Sofuoğlu kendisi için beklemediği milletvekilliği adaylığı sürecini partililerle paylaştı.

Sofuoğlu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın teklif ettiği milletvekilliği adaylığını düşünmeden kabul ettiğini söz konusu teklifi yapanın bizatihi Cumhurbaşkanı olunca reddetmenin mümkün olmadığını dile getirdi.

VEKİLLİLİK MAAŞIMA DOKUNMAYACAĞIM

Seçim sürecinde yoğun bir tempo yaşayarak sürecin hayırlısı ile atlatıldığını ifade eden Sofuoğlu; “Tam da kariyerime nokta koyup ömrümün kalan kısmını ailemle birlikte zamanımı onlarla geçirme hesabı yaparken Cumhurbaşkanımızın yaptığı teklifi düşünmeden devletimize milletimize ve Sakarya’ya hizmet etmekten geri durmayıp hayırlısı ile bir yola çıkmış bulunduk. Maddi olarak vekillikten beklenti içerisinde olan biri olmadım, olmayacağım vekillik maaşımın tek kuruşuna dahi dokunmayacağım bunu tüm Sakarya hatta tüm Türkiye görecek inşallah. Makam mevki beklentimde söz konusu olamaz defalarca dünya şampiyonu olan biri olarak. Artık yeni bir yola girmiş bulunmaktayım şu zamana kadar edindiğim sporculuk tecrübelerimle Sporla alakalı ülkemiz adına eksik ne var ise eksiklikleri tamamlamak için elimizden gelen gayreti göstereceğim inşallah” dedi.

HİZMET ADINA NE VARSA YAPMAYA HAZIRIZ

Sofuoğlu; “Sakarya’mızda vekil sayımız düştü maalesef ve buda her bir vekilimize Sakarya için yapılacak işlerde yükümüzü biraz daha artırmış oldu ama hamdolsun biz Ak Parti ailesi olarak bu yükünde altından kalkacağız. Ülkemiz ve ilimiz adına yapacak çok işimiz var sizlerin desteği üzerimizde olduğu sürece bizler hizmet adına ne varsa yapmaya hazırız. Tekrar ilçe teşkilatımıza, ilçe halkımıza Partimize ve de Sayın Cumhurbaşkanımıza vermiş oldukları destekten dolayı teşekkür ediyorum hepinizden Allah razı olsun” ifadelerini kullandı.

#adina #ilce #tesekkur #parti
İzzettin KÖMÜRCÜ İzzettin KÖMÜRCÜ editor

Diğer Politika Haberleri