Taraklı Antalya YÖREX Fuarında

Odalar ve Borsalar Birliğinin (TOBB) desteği ile Antalya Ticaret Borsası (ATB) tarafından bu yıl 9'incisi düzenlenen Yöresel Ürünler Fuarı'na (YÖREX) Taraklı’da katıldı
İzzettin KÖMÜRCÜ İzzettin KÖMÜRCÜ

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’nın (SATSO)desteği ile Taraklı Belediyesi standında kaşık ustası Sabri Özşahin ve Taraklı’nın yöresel lezzetleri sergilendiği ve Antalya EXPO Center'daki fuarı çok sayıda çok sayıda kişi ziyaret etmesi bekleniyor.

 Taraklı Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler sorumlusu Şahin Akı Fuarda Anadolu'nun 12 bin yıllık el emeği ürünlerinin en iyi şekilde tanıtıldığını dile getirerek, SATSO un katkılarıyla Taraklıyı temsil ettiklerini söyledi.

Fuarı binlerce kişinin ziyaret etmesinin beklendiğini anlatan Akı katılımdan memnunuz. Antalyalılar, fuara büyük ilgi gösteriyor. Yöresel ürünlerin ticari satışını da yapıyoruz" dedi.

24-28 Ekim'e tarihlerinde açık kalacak fuarda Taraklı’dan Eymen Yöresel Ürünler’den Alp Eren Kabak ve Emre Kabak Taraklı standına destek olup Taraklı’nın meşhur Uğut ve Köpük Helvası ikramıyla konuklarına ev sahipliği yapıyorlar.

#

GENEL BİLGİLER

Taraklı

Taraklı

Taraklı Nerede, Taraklı'nın tarihi ve coğrafi özellikleri
Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı - Sakarya Otobüs Kalkış Saatleri
Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'ya geldiğinizde gezilecek yerler neresidir? Taraklı'nın en popüler gezilecek yerleri yazımızda.
Taraklı Termal Turizmi

Taraklı Termal Turizmi

Taraklı'da termal turizmi, Türkiye'deki belli başlı noktalardan biri haline gelmiştir.