MAKBUZ KARŞILIĞINDA….

TARAKLI AJANS’da yer alacak reklâmlar karşılığında faturanız tanzim edilecektir. Hiçbir şekilde faturasız para almamız söz konusu olmaz.

17 Mayıs 2006 tarihinde gözlerini açan ve kendini izleyenlere merhaba diyen TARAKLI AJANS, tescilli ANKA Medya Yayın Kuruluşudur

Aradan geçen 12 yılın ardından hızla büyümeye devam ediyor. Bir çocuğun dünyaya gelmesinden büyümesine yetişmesine kadar nasıl birçok zorlukla meşagatle karşılaşıyorsa 12 yaşına kadar geçen süre içerisinde TARAKLI AJANS'da birçok zorlukları aşarak bir gün bile ara vermeden Taraklı’dan dünyaya açılan penceresi olmak için uğraş gösterdi.
Haberciliği gaye edindiği okuyucuları sayesinde her geçen gün büyüyen TARAKLI AJANS haber portalı, ve farklı düşüncelerde köşe yazarları ile huzurlarınızda olmaya devam etmektedir. .
Başta İstanbul, Ankara gibi metropol kentleri olmak üzere gurbette yaşayan yüzlerce hemşerimizin bulunduğunu göz önünde bulundurursak memleketimizle gurbet arasında köprü vazifesini üstlenmiş olmanın sorumluluğu ve bilincini de TARAKLI AJANS olarak önemsiyoruz. TARAKLI AJANS ciddi bir İnternet Gazetesidir.
Bu duygu ve düşüncelerle 12 yıllık süre içerisinde TARAKLI AJANS’ın gelişip bugüne gelmesinde katkı sağlayan tüm yazar arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum,
İzin verirseniz altını çizerek önemli bir noktayı dile getirmek isterim. Çünkü seçim arifesine giriyoruz. TARAKLI AJANS İnternet Gazetesinin kurumsal bir kimliğe sahiptir. Merdiven altı internet Gazetesi değildir. Vergi mükellefidir. TARAKLI AJANS’ ın büyümesinde emekli eğitimci Mehmet Ali Çınar’ın katkısı hepimizden fazladır. Sorumluluğun haricinde internet gazetemizin ekonomik yükünü tek başına taşımaktadır. İletişim ve bilişim çağında yaşadığımız günümüzde hemen hemen her eve girmeyi başaran TARAKLI AJANS doğru, kaliteli ve hızlı haber edinme kaynağı haline gelmiştir.

Evet zart, zurt etmeden açıkça söylüyorum. Siyasi partilerimizin İlçe Başkanlarına, aday adaylarımıza, muhtar adaylarımıza sesleniyorum. .

Aday adayı olurken partilerinize nasıl makbuz karşılığında bağış yapıyorsanız TARAKLI AJASNS’ a da “MAKBUZ KARŞILIĞINDA” destek olunuz

TARAKLI AJANS’da yer alacak reklâmlar karşılığında faturanız tanzim edilecektir. Hiçbir şekilde faturasız para almamız söz konusu olmaz. Sadece seçim döneminde hizmetlerimizi daha da arttırmak için destek istiyoruz.

Eğer ben bu gerçeği yazmazsam başta M. Ali Çınar olmak üzere TARAKLI AJANS’ a can suyu olan Çınar Ailesi’ne haksızlık etmiş olurum. O nedenle şu dönemde TARAKLI AJANS’a destek lazım

İzzettin KÖMÜRCÜ

Editör


#
İzzettin KÖMÜRCÜ İzzettin KÖMÜRCÜ editor

Diğer Gündem Haberleri

GENEL BİLGİLER

Taraklı

Taraklı

Taraklı Nerede, Taraklı'nın tarihi ve coğrafi özellikleri
Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı - Sakarya Otobüs Kalkış Saatleri
Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'ya geldiğinizde gezilecek yerler neresidir? Taraklı'nın en popüler gezilecek yerleri yazımızda.
Taraklı Termal Turizmi

Taraklı Termal Turizmi

Taraklı'da termal turizmi, Türkiye'deki belli başlı noktalardan biri haline gelmiştir.