Başka Partiden Aday Olmam Söz Konusu Değil ...

ÖZKARAMAN KAPILARI KAPATTI
İzzettin KÖMÜRCÜ İzzettin KÖMÜRCÜ

Tacettin Özkaraman 15 yıllık belediye başkanlığı döneminde taraflı tarafsız herkesin takdirini kazanmayı başardı. Birçok siyasi parti AK Parti’nin üç dönem kuralı nedeniyle yeniden aday gösterilmeme durumunu göz önüne alarak Özkaraman’a “adayımız ol” teklifinde bulundu.

Taraklı’yı turizm merkezi yapmak için takdire şayan mücadele örneği sergileyen Tacettin Özkaraman kısıtlı bütçesiyle başarılı çalışmalara imza attı. ‘Mümkünlü Kasabası’ reklam filmiyle ilçenin tanıtımıyla başlayan süreç, dizi film seti kurulması ve termal turizmin cazibe merkezlerinden birisi olmasıyla devam etti.

Başarılı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman’a AK Parti’nin üç dönem kuralı nedeniyle 15 yıllık başkanlık kariyeri sonlanacak düşüncesinde olan birçok siyasi parti “adayımız ol” teklifinde bulunmuştu. Tacettin Özkaraman bugün yazılı bir açıklama yaparak AK Parti dışında siyaset yapmayacağını kamuoyuna duyurdu.

İŞTE ÖZKARAMAN’IN AÇIKLAMASI
AK Parti’nin Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman üçüncü dönem Belediye Başkanlığını tamamlaması sonrasında “Başka Partiden Aday olur mu? Söylentilerinin ardından açıklama yapma ihtiyacı hasıl oldu;
Tacettin ÖZKARAMAN olarak
“ Başka Parti’den Belediye Başkan Aday adayı olmam söz konusu değildir.
Şahsıma adaylık teklifinde bulunan partilere teşekkür ediyorum.
Taraklı Belediye Başkanı olarak diğer siyasi partilerin adaylık teklifi almak benim açımdan sevindirici olsada; 15 yıllık Taraklı Belediye Başkanlığı dönemimizde Taraklı’da AK Parti Hükümetleri sayesinde güzel hizmetler yaptık. Bu hizmetlerde Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan’ın görev yapmış Başbakanlarımızın, Bakanlarımızın Milletvekillerimizin İl Teşkilatlarımızın, İlçe Teşkilatlarımızın sivil toplum kuruluşlarının, Bürokratların, Basınımızın katkıları çok büyüktür. Başka partiden aday olmam söz konusu değildir. Tekrar aday gösterilmemiz konusunu zamana bırakıyorum. Şahsen benim illa belediye başkanı olmak gibi bir iddiam ve hırsım yoktur. Buralar hizmet yeridir. Değerlendirme partimizin ve Genel Başkanımızın takdiridir. Hayırlısı ne ise o olsun. AK Partili olmanın gereği budur.

Saygılarımla.

#

GENEL BİLGİLER

Taraklı

Taraklı

Taraklı Nerede, Taraklı'nın tarihi ve coğrafi özellikleri
Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı - Sakarya Otobüs Kalkış Saatleri
Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'ya geldiğinizde gezilecek yerler neresidir? Taraklı'nın en popüler gezilecek yerleri yazımızda.
Taraklı Termal Turizmi

Taraklı Termal Turizmi

Taraklı'da termal turizmi, Türkiye'deki belli başlı noktalardan biri haline gelmiştir.