ÖZTÜRK: CUMHUR İTTİFAKI İÇİN ÇALIŞACAĞIM

Öztürk: İbrahim Pilavcı’nın seçim çalışmasında destek vereceğini açıkladı.
İzzettin KÖMÜRCÜ İzzettin KÖMÜRCÜ

Ak Parti Taraklı Belediyesi Başkanı aday adayı Muhsin Öztürk, Cumhurbaşkanımızın direktifleriyle Cumhur İttifakı çerçevesinde MHP tarafından Taraklı'da Belediye başkanı adayı  gösterilen İbrahim Pilavcı’nın seçim çalışmasında destek vereceğini açıkladı.

Ak Parti'nin, 16 ilçe belediye başkan adaylarının isimlerinin beli olmasının ardından partide heyecanlı anlar yaşanırken Ak Parti, Taraklı’da MHP adayını destekleyeceğini bildirdi.  


Cumhur İttifakı çalışmaları çerçevesinde Taraklı ilçesinde MHP adayı İbrahim Pilavcı' nın  desteklenecek olması hususu netlik kazanırken Ak Parti Taraklı Belediyesi başkan aday adayı Muhsin Öztürk de bu konuyla ilgili yazılı bir açıklama yayımladı.

Ak Parti Taraklı belediye başkan aday adayı Muhsin Öztürk: “Bir süredir büyük merakla beklenen, partimizin belediye başkan adaylarının isimleri açıklandı. Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan’ın Cumhur İttifakı'nın gereği neyse arkadaşlarımız, tüm teşkilatlarımız buna uymalıdır, demesiyle ben tam anlamı ile işimi yerine getirmek için Taraklı’da Cumhur İttifakı belediye başkan adayı olan MHP'li İbrahim Pilavcı’yı seçim çalışmalarında destek vererek işimi kararlılıkla sürdüreceğimi beyan ederim. ” dedi.

“Elbette ittifakta yer alan iki siyasi partinin farklı politikaları, farklı söylemleri olacaktır. Ama bunların hiçbiri ittifakın özünü oluşturan ülke ve milletin bekâsı konusundaki görüş ve mücadele birliğinin önüne geçmedi, geçmeyecek de. MHP Taraklı Belediye Başkan adayı İbrahim Pilavcı ilçemize ve Sakarya’mıza hayırlı olsun. ” dedi.

MHP Taraklı Belediye Başkn Adayı İbrahim Pilavcı'yı İlk Tebrik Eden AK Parti Aday Adayı Muhsin Öztürk oldu.

#

GENEL BİLGİLER

Taraklı

Taraklı

Taraklı Nerede, Taraklı'nın tarihi ve coğrafi özellikleri
Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı - Sakarya Otobüs Kalkış Saatleri
Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'ya geldiğinizde gezilecek yerler neresidir? Taraklı'nın en popüler gezilecek yerleri yazımızda.
Taraklı Termal Turizmi

Taraklı Termal Turizmi

Taraklı'da termal turizmi, Türkiye'deki belli başlı noktalardan biri haline gelmiştir.