Geri

DP Taraklı Belediye Başkan Adayını Açıkladı

Demokrat Parti (DP) Sakarya il teşkilatı, Taraklı İlçe Belediye Başkan adayını düzenlenen törenle kamuoyuna tanıttı. Taraklı İlçe Belediye Başkan adayı ise Hızır Acar oldu.

DP il Başkanı İsmail Ergül ve yönetim kurulu üyeleri parti binasında bir araya gelerek Taraklı ilçe Belediye Başkan adayı Hızır Acar’ı kamuoyuna tanıttı. Demokratlılar Taraklı ilçesinde söz sahibi olacaklarını belirten başkan adayı Acar, “Taraklı ilçesi geçmişte istenilen düzeyde hizmet alamadı. Belediyecilik hizmet yeridir. Bu anlamda ben başkan adayı olarak dinamik kadrolarımızla birlikte Taraklı ilçemizi yaşanabilir ve tüm sorunların çözülmüş bir ilçe haline dönüştürmeyi hedefliyorum. Tüm seçmenlerin oylarına talibim” dedi.

Acar’a başarılar dileyen DP il Başkanı İsmail Ergül ise, “Taraklı Sakarya’mızın tarihi açısından oldukça zengin kültürüne sahip olan bir ilçemiz. Tabiî ki sorunları da bitmek bilmiyor. Demokratlar olarak 1 Nisan sabahı Taraklı eski günlerine kavuşacağına inanıyorum. Partimiz olarak Büyükşehir Belediyesi başta olmak üzere Adapazarı, Serdivan, Ferizli, Söğütlü, Sapanca, Kaynarca ve Taraklı ilçe Başkan adaylarımızı kamu oyuna tanıttık. Önümüzdeki günlerde ise diğer ilçelerimizin başkan adaylarını tanıtmaya devam edeceğiz” dedi

#baskan #tarakli #adayi #ilce #belediye
İzzettin KÖMÜRCÜ İzzettin KÖMÜRCÜ editor

Diğer Politika Haberleri