SEDAŞ'a Teşekkür

SEDAŞ’ın Kocaeli ili, Kartepe Müşteri Hizmetleri Merkezi yeni yerinde, yenilenen yüzü ile hizmet vermeye başladıktan hemen sonra, Kartepe Belediyesinden Teşekkür Belgesini aldı.

SEDAŞ’ın Kartepe’de elektrik dağıtım faaliyetlerinin gerçekleştirildiği müşteri hizmetleri merkezi, 21 Ocak Pazartesi gününden itibaren, Dumlupınar Mahallesi, Sakıp Sabancı Caddesi, No: 52 Kartepe Kocaeli adresinde hizmet vermeye başladı. 10 yıldır özel şirket statüsünde hizmet veren SEDAŞ, müşterileri için ferah ve yeni konseptiyle daha rahat bir ortam oluşturarak, müşteri hizmetleri merkezini Kartepe’de yeni yerinde, yenilenen yüzü ile hizmet vermeye başladıktan hemen sonra, Kartepe Belediyesinden Teşekkür Belgesini aldı.

Kartepe Belediyesi, mal ve hizmetlerde daha kaliteli, iş ahlakına bağlı, hijyen koşullara uyan, dürüst ve hassas ticaret anlayışı ile çalışan işletmelerin artması ve bu tür işletmeler arasında rekabet ortamı oluşturmak için örnek işyeri projesini hayata geçirirken, ilçedeki işyerleri arasında yaptığı değerlendirme sonucu, teşekkür belgelerini işletmelere vermeye devam ediyor. SEDAŞ’ın Kartepe de yeni yerine taşınan ve dağıtım müşteri hizmetleri merkezi olarak hizmet vermeye başlayan işyeri için SEDAŞ yönetimine, Kartepe Belediyesi Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü tarafından Teşekkür Belgesi verildi. Kartepe Belediyesi, İş yerlerine verdikleri belgelerin, işyerlerinin fiziki görüntülerine, müşterilerine, işlerine ve ekmeklerine olan saygılarını daha da geliştirmeye yönelik motivasyon sağlayacağını belirtirken, SEDAŞ’a da bu anlamda yeni işyerinin hayırlı ve uğurlu olmasını dileyerek teşekkür belgesini verdi. SEDAŞ ve İdari İşler Müdürlüğü adına belgeyi alan SEDAŞ idari İşler Müdürü Hakan Kuzgun, “Teşekkür Belgesini almaktan onur duyduk. Böyle bir uygulama başlattığı için Kartepe Belediyesine teşekkür ederiz”dedi.

#sedas #elektirik-dagitim #musteri-hizmetleri
editör editör editor

GENEL BİLGİLER

Taraklı

Taraklı

Taraklı Nerede, Taraklı'nın tarihi ve coğrafi özellikleri
Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı - Sakarya Otobüs Kalkış Saatleri
Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'ya geldiğinizde gezilecek yerler neresidir? Taraklı'nın en popüler gezilecek yerleri yazımızda.
Taraklı Termal Turizmi

Taraklı Termal Turizmi

Taraklı'da termal turizmi, Türkiye'deki belli başlı noktalardan biri haline gelmiştir.