CUMHUR İTTİFAKI TAM KADRO DUMAN MAHALLESİ’NDE

31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala Taraklı ilçesindeki Cumhur İttifakı omuz omuza Duman Mahallesi’ne çıkartma yaptı

Cumhur İttifakı MHP Taraklı Belediye Başkan adayı İbrahim Pilavcı AK Parti ve MHP lilerle birlikte Duman Mahallesini ziyaret etti.

Duman Mahallesi'nde konuşan Belediye Başkan adayı İbrahim Pilavcı, "Taraklı’yı 5 yıllık görev süremizde daha çok üreten bir bölge haline getireceğiz. Cumhur İttifakının birlikteliği sayesinde yeni projelerimiz ve büyük yatırımlarımız olacak. Tarımda yetiştireceğimiz ürünlerle kooperatiflerimizle birlikte pazarlayacağız. Taraklı’nın her mahallesine hizmeti götüreceğiz" dedi.

Mahallelerde yaşanan sıkıntıları iyi bildiklerini ifade eden Pilavcı “Hizmet etmek heyecanla alakalıdır.Taraklı’yı bulunduğu noktadan çok daha iyi yerlere getireceğiz. Allah nasip ederse 31 Marttan sonra Taraklı Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce ile birlikte, birçok problemin bittiği bir şehir haline gelecek" şeklinde konuştu. Mahallelere yapılacak tüm hizmetlerin yeni dönemde daha da artacağını vurgulayan Başkan adayı Pilavcı Duman Mahallesi sakinlerinden destek istedi.

Cumhur İttifakı MHP Taraklı Belediye Başkan Adayı İbrahim Pilavcı Duman Mahallesi ziyaretine AK Parti İlçe Başkanı Erdal Özen, MHP İlçe Başkanı Halim Cingöz, Ülkü Ocakları Taraklı İlçe Başkanı Aykut Bulut, AK Parti ve MHP yöneticileri, Belediye Meclis üyeleri ve meclis üyesi adayları ile partililer ve vatandaşlar katıldı

#cumhur-ittifak #tam #kadro #duman
İzzettin KÖMÜRCÜ İzzettin KÖMÜRCÜ editor

GENEL BİLGİLER

Taraklı

Taraklı

Taraklı Nerede, Taraklı'nın tarihi ve coğrafi özellikleri
Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı - Sakarya Otobüs Kalkış Saatleri
Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'ya geldiğinizde gezilecek yerler neresidir? Taraklı'nın en popüler gezilecek yerleri yazımızda.
Taraklı Termal Turizmi

Taraklı Termal Turizmi

Taraklı'da termal turizmi, Türkiye'deki belli başlı noktalardan biri haline gelmiştir.