SAADET’TEN TARAKLI ÇIKARMASI

Saadet Partisi Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Fahrettin Bay ve SP Sakarya İl Teşkilatı Taraklı ilçesine çıkartma yaptı.

Adapazarı Belediye Başkan Adayı Abidin Birinci Taraklı Belediye Başkan Adayı Veysel Güneş ve Belediye Meclisi adaylarının tamamının katıldığı ziyarette halk ile bir araya gelindi.

Taraklı halkına gördükleri ilgi nedeni ile teşekkür eden Saadet Partisi Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fahrettin Bay; “Bugün Taraklı’da gerçekleştirdiğimiz seçim çalışması yöre halkının yüksek ilgisinden dolayı bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir. Burada da görmekteyiz ki Allah’ın izniyle bizler bu çalışmalarımızın ve samimiyetimizin karşılığını alacağız. Çünkü biz bu halkı kandırmayan ve söylediği ile yaptığı bir olan tek partiyiz” diye konuştu.

Bay Taraklı halkından sıcakkanlı ve samimi karşılık görmelerinin kendilerini mutlu ettiğini belirterek “Taraklı halkı insanımızın misafirperverliğini, samimiyetini, güler yüzlülüğünü bugün burada bizlere yansıtmıştır. Tabi ki bu samimiyet birbirimize duyduğumuz karşılıklı sevgi ve değer vermekten kaynaklanmaktadır. Her kesimden insanımızın sorunlarına çare olacağız’ dir” diye konuştu.

#cikartma-secim #saadet #tarakli
editör editör editor

GENEL BİLGİLER

Taraklı

Taraklı

Taraklı Nerede, Taraklı'nın tarihi ve coğrafi özellikleri
Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı - Sakarya Otobüs Kalkış Saatleri
Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'ya geldiğinizde gezilecek yerler neresidir? Taraklı'nın en popüler gezilecek yerleri yazımızda.
Taraklı Termal Turizmi

Taraklı Termal Turizmi

Taraklı'da termal turizmi, Türkiye'deki belli başlı noktalardan biri haline gelmiştir.