MHP Taraklı Belediye Başkan Adayı İbrahim Pilavcı İlçe merkezinde çalışmalarda bulundu

Pilavcı : İmar Problemlerini Özellikle İnceleyeceğiz dedi
Taraklı Ajans Taraklı Ajans

Milliyetçi Hareket Partisi Taraklı Belediye Başkan Adayı İbrahim Pilavcı seçim çalışmalarına esnaf ziyaretleriyle devam etti.

MHP Taraklı Belediye Başkan Adayı İbrahim Pilavcı Cumartesi günü kurulan halk pazarında MHP Grup Başkan vekili Sakarya Milletvekili Levent Bülbül MHP İl Başkanı A.Ziya Akar meclis üyesi adayları ve partililer ile birlikte esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.

Vatandaşlara Taraklı Belediye Başkanı olarak gerçekleştirdiği hizmetler hakkında bilgi veren İbrahim Pilavcı projelerinden de bahsetti.

Taraklı’da imar problemlerini özellikle inceleyeceğini belirten Pilavcı vatandaşın lehine en uygun oranlardan planlamanın yapılacağını sözlerine ekledi. Pazar yerinde vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan MHP Taraklı Belediye Başkan Adayı İbrahim Pilavcı, 31 Mart seçimleri kapsamında vatandaşlardan destek istedi. Seçim çalışmaları programlarını Taraklı’da sürdüren MHP Grup Başkan vekili Sakarya milletvekili Levent Bülbül “Ecdadımızın mirası Taraklı’ya çok daha iyi hizmetler getirebilmek için hazırız.Taraklı çok daha güzel günler görecek.Ecdat yadigarımıza sahip çıkacağız” dedi. 

#secim-calismasi #oncelik #imar

GENEL BİLGİLER

Taraklı

Taraklı

Taraklı Nerede, Taraklı'nın tarihi ve coğrafi özellikleri
Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı - Sakarya Otobüs Kalkış Saatleri
Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'ya geldiğinizde gezilecek yerler neresidir? Taraklı'nın en popüler gezilecek yerleri yazımızda.
Taraklı Termal Turizmi

Taraklı Termal Turizmi

Taraklı'da termal turizmi, Türkiye'deki belli başlı noktalardan biri haline gelmiştir.