SP de Mahalle Turları

31 Mart’ta yapılacak yerel seçim çalışmalarını sürdüren Saadet Partisi Taraklı’da İçdedeler ve Dışdedeler Mahallesine ziyaretlerde bulundu Mahalle ziyaretlerine Saadet Partisi Sakarya İl Başkanı Osman Ünlü ve İl yöneticileri beraberinde SP Taraklı Belediye Başkan Adayı Veysel Güneş ve Meclis üyesi adayı İsmail Güven ile partililer katıldı. Mahallelerde konuşan Saadet Partisi Sakarya İl Başkanı Osman Ünlü, ülke ve Sakarya gündemi ile ilgili önemli değerlendirmelerde bulundu. Seçim sonuçlarına göre hareket eden bir parti olmadıklarını ifade eden Ünlü Saadet Partisi Belediyeciliği kadrolarının farklı olduğunu söyledi. SP İl Başkanı Osman Ünlü yerel seçimlerde partisinin Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Fahrettin Bay, Taraklı Belediye Başkan Adayı Veysel Güneş ve Belediye Meclisi üyesi adayları için destek istedi. Taraklı Belediye Başkan Adayı Veysel Güneş’de millete hizmet etmek amacıyla göreve talip olduğunu belirtti
İzzettin KÖMÜRCÜ İzzettin KÖMÜRCÜ

Mahalle ziyaretlerine Saadet Partisi Sakarya İl Başkanı Osman Ünlü ve İl yöneticileri beraberinde SP Taraklı Belediye Başkan Adayı Veysel Güneş ve Meclis üyesi adayı İsmail Güven ile partililer katıldı.

 Mahallelerde konuşan Saadet Partisi Sakarya İl Başkanı Osman Ünlü, ülke ve Sakarya gündemi ile ilgili önemli değerlendirmelerde bulundu.

Seçim sonuçlarına göre hareket eden bir parti olmadıklarını ifade eden Ünlü Saadet Partisi Belediyeciliği kadrolarının farklı olduğunu söyledi.

SP İl Başkanı Osman Ünlü yerel seçimlerde partisinin Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Fahrettin Bay, Taraklı Belediye Başkan Adayı Veysel Güneş ve Belediye Meclisi üyesi adayları için destek istedi.

Taraklı Belediye Başkan Adayı Veysel Güneş’de millete hizmet etmek amacıyla göreve talip olduğunu belirtti

 

#saadet-tur #mahalle #yerel #secim

GENEL BİLGİLER

Taraklı

Taraklı

Taraklı Nerede, Taraklı'nın tarihi ve coğrafi özellikleri
Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı - Sakarya Otobüs Kalkış Saatleri
Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'ya geldiğinizde gezilecek yerler neresidir? Taraklı'nın en popüler gezilecek yerleri yazımızda.
Taraklı Termal Turizmi

Taraklı Termal Turizmi

Taraklı'da termal turizmi, Türkiye'deki belli başlı noktalardan biri haline gelmiştir.