AK Parti MKYK Üyesi Tuğba Işık Ercan

MKYK Üyesi Tuğba Işık Ercan “31 Mart seçimleri hepimiz için çok önemli.

“TARAKLI ÇOK DAHA GÜZEL GÜNLER GÖRECEK”

Cumhur İttifakı MHP Taraklı Belediye Başkan Adayı İbrahim Pilavcı ya ait seçim irtibat bürosunda MHP ve AK Partili İlçe yöneticileri ile bir araya gelen Taraklı’lı AK Parti MKYK Üyeleri Tuğba Işık Ercan ve MKYK üyesi Şengül Karslı “ Taraklı’da Cumhur İttifakı Adayımız İbrahim Pilavcı’nın seçimden büyük zaferle çıkacağından kuşkumuz yok.31 Mart’tan sonra Taraklı çok daha güzel günler görecek “dedi.

 

AK Parti MKYK Üyesi Tuğba Işık Ercan ve AK Parti MKYK Üyesi Av Şengül Karslı MHP Seçim irtibat bürosunda AK Partili ve MHP li yöneticilerle toplantı yaptı.

Toplantıda konuşan MKYK Üyesi Tuğba Işık Ercan “31 Mart seçimleri hepimiz için çok önemli.Bu seçimlerde Cumhur ittifakının kaybetmesini isteyen güçler var.Bu seçimlerde bu güçler hüsrana uğrayacak” dedi.

AK Parti hükümetleri döneminde Taraklı’ya çok büyük hizmetler kazandırıldığını anlatan MKYK üyesi Tuğba Işık Ercan “ Taraklı’mızı yakından takip ediyorum.Artık Taraklı’yı herkes tanımaya başladı.Turizm de çok büyük gelişmeler sağlandı.Alt yapıda önemli yatırımlar yapıldı.Belediye başkanımız Tacettin Özkaraman ve AK Partili kadrolarımıza teşekkür ediyorum” diyen Ercan Taraklı’da seçimlerden başarı ile çıkacaklarını ve Cumhur İttifakı Adayı İbrahim Pilavcı’nın seçimlerde Belediye Başkanı seçileceğinden şüphe duymadığını ifade ederek 

“31 Mart Pazar günü hepimiz gereğini yapacağız. Tam kadro çalışacağız.1 Nisan’dan itibaren Taraklı çok daha güzel günler görecek” dedi

MKYK Üyesi Av.Şengül Karslı’da seçimlerde kazananın Taraklı olacağını Sakarya olacağını ve tüm ülke insanın kazanan olacağını belirtti.

Cumhur İttifakı MHP Taraklı Belediye Başka Adayı İbrahim Pilavcı’da genç bir ekiple örnek bir belediyecilik anlayışını ortaya koyacaklarını belirtti.

#secimler-tarakli #onemli #mart
editör editör editor

Diğer Politika Haberleri

GENEL BİLGİLER

Taraklı

Taraklı

Taraklı Nerede, Taraklı'nın tarihi ve coğrafi özellikleri
Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı - Sakarya Otobüs Kalkış Saatleri
Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'ya geldiğinizde gezilecek yerler neresidir? Taraklı'nın en popüler gezilecek yerleri yazımızda.
Taraklı Termal Turizmi

Taraklı Termal Turizmi

Taraklı'da termal turizmi, Türkiye'deki belli başlı noktalardan biri haline gelmiştir.