Başkan Özkaraman, personeli ile helalleşti…

Taraklı Belediye personeli Başkan Tacettin Özkaraman’a veda yemeği düzenledi
İzzettin KÖMÜRCÜ İzzettin KÖMÜRCÜ

31 Mart tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimleri'nden sonra görevini yeni seçilecek başkana devredecek olan Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman için Taraklı Belediye personeli de Başkan Tacettin Özkaraman’a Termal yolu üzerinde Kardeşler Şehr-i Ziyaf Et restaurant’da bir veda yemeği verdi. Karşılıklı olarak helalleşen Başkan Özkaraman ve belediye çalışanları, 15 yıllık çalışma hayatında yaşadıkları önemli olayları da paylaştılar.

Başkan Tacettin Özkarama yemekte yaptığı konuşmada tüm çalışanlardan haklarını helal etmesini istedi. Başkan Özkaraman ”Ben eğer bir arkadaşımı istemeyerek üzmüş veya kırmışsam bana hakkını helal etsin. Bende tüm arkadaşlarıma hakkımı helal ediyorum. Çalışma hayatında ister istemez bazı olaylar yaşanabilir. Ne sizler ne de bizler bunu kasıtlı olarak yapmadık. 15 yıl boyunca ilçemize hizmet etmek için çaba gösterdik. Sizlerin de emekleri büyük. Bu bir bayrak yarışıdır. Göreve kim gelirse gelsin aynı heyecan ve çabayla çalışacağız. Bu veda yemeğinden dolayı sizlere de teşekkür ederim” dedi. 

Başkan Özkaraman’a meclis üyeleri ve Belediye personeli tarafından plaket, çiçek ve hediyeler verildi. 

Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman Meclis üyelerine plaket takdim etti.

Veda yemeği sonunda Belediye personeli Başkan Tacettin Özkaraman’a sürpriz yaparak geçtiğimiz günlerde 61 yaşına girmesi sebebiyle doğum günü kutladılar

Özkaraman’ın doğum günü nedeniyle üzerinde Taraklı fotoğrafı olan pasta Başkan Tacettin Özkaraman ve Belediye personeli tarafından kesildi.

#ozkaraman-veda #personel #tarakli

GENEL BİLGİLER

Taraklı

Taraklı

Taraklı Nerede, Taraklı'nın tarihi ve coğrafi özellikleri
Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı - Sakarya Otobüs Kalkış Saatleri
Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'ya geldiğinizde gezilecek yerler neresidir? Taraklı'nın en popüler gezilecek yerleri yazımızda.
Taraklı Termal Turizmi

Taraklı Termal Turizmi

Taraklı'da termal turizmi, Türkiye'deki belli başlı noktalardan biri haline gelmiştir.