Pilavcı Makamı Devraldı

Taraklı Belediye Başkanı İbrahim Pilavcı " Gönüllerde ittifak kurarak seçimleri kazandık" dedi

TARAKLI BELEDİYE BAŞKANI İBRAHİM PİLAVCI

“HERKESİN BAŞKANI OLACAĞIM” DEDİ.

Taraklı Belediyesi’nin yeni başkanı İbrahim Pilavcı MHP İl Başkanı A.Ziya Akar ve partililer ile birlikte belediye binasına gitti. Belediye önünde kalabalığa konuşan Pilavcı “ Herkesin Başkanı Olacağım” dedi.

 

 

31 Mart Yerel Seçimleri’nde Taraklı halkının güçlü desteği ile belediye başkanı seçilen İbrahim Pilavcı MHP İl Başkanı A.Ziya Akar ve partililer ile birlikte belediye binasına gitti.

 

İbrahim Pilavcı belediye binası önünde Başkan Tacettin Özkaraman meclis üyeleri ve belediye personeli tarafından karşılandı.

Belediye binası önünde yapılan karşılama töreninde vedalaşan Özkaraman Taraklı Belediye Başkanı İbrahim Pilavcı’ya ve yeni dönem meclis üyelerine başarılar diledi.

Taraklı Belediye Başkanı İbrahim Pilavcı yaptığı konuşmada gönüllerde ittifak kurarak seçimleri kazandığını ifade ederek “Seçimlerdeki başarı hepimizindir. Kazanan Taraklı olmuştur. Herkesin başkanı olacağım..Kutuplaşma olmayacak.Herkese teşekkür ediyorum.Artık Taraklı’ya hizmet etme vaktimiz gelmiştir.” dedi

MHP İl Başkanı A.Ziya Akar ‘da yaptığı konuşmada seçim sürecinde çalışmalarda gece gündüz çalışan Cumhur ittifakı mensuplarına teşekkür etti.Akar “AK Parti teşkilatımız MHP Teşkilatımız birlik ve beraberlik içerisinde Cumhur İttifakı ruhuna uygun yoğun bir şekilde çalıştılar ve seçimlerden başarıyla çıktık.Bundan sonrada beraberce Taraklı’ya hizmet için çalışacağız” dedi.

Yapılan duanın ardından Başkan İbrahim Pilavcı makamında sevenlerinin tebriklerini kabul etti.

 

Babasının elini öperek sımsıkı sarılan Belediye Başkanı İbrahim Pilavcı ve kendisiyle kader birlikteliği yapan dostları ile vedalaşan Tacettin Özkaraman’ın duygulanarak gözyaşlarına hakim olamadıkları dikkatlerden kaçmadı.

İbrahim Pilavcı kendisini tebrik etmeye gelen kalabalığın tamamıyla günün anısına fotoğraf çekildi

#ibhim-pilavci #makam #baskan
İzzettin KÖMÜRCÜ İzzettin KÖMÜRCÜ editor

Diğer Gündem Haberleri

GENEL BİLGİLER

Taraklı

Taraklı

Taraklı Nerede, Taraklı'nın tarihi ve coğrafi özellikleri
Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı - Sakarya Otobüs Kalkış Saatleri
Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'ya geldiğinizde gezilecek yerler neresidir? Taraklı'nın en popüler gezilecek yerleri yazımızda.
Taraklı Termal Turizmi

Taraklı Termal Turizmi

Taraklı'da termal turizmi, Türkiye'deki belli başlı noktalardan biri haline gelmiştir.