Polis Haftası

Türk Polis Teşkilatının 174. kuruluş yılı Tarakalı’da kutlandı.

Şehit Mehmet Nuri Kocabıyık Meydanında Atatürk Anıtına çelenk sunulmasının ardından Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı okundu

Taraklı Emniyet Amiri Kemal Özdil törende yaptığı konuşmada Türk Polis Teşkilatının halkın can ve mal güvenliğini sağlamada suç işlenmesini önlemede ve suçlunun adalete teslim edilmesinde önemli görevler yaptığını söyleyerek “Ulu Önder Atatürk Türk Polisini; Cumhuriyetin ve kanunların düşmanlarına karşı bir kalkan olarak nitelendirmiştir. Bu bilinç ile görev yapan Türk Polisi görevini yaparken canının feda etmekten kaçınmamış ve bundan sonrada Türk Polisi sorumluluğunun bilincinde olmayı sürdürecek ve canını feda etmekten çekinmeyecektir” dedi.

Özdil konuşmasında “Kuruluş yıl dönümüzde aziz atamıza, silah arkadaşlarına ve şehit düşen meslektaşlarımıza Allah’tan rahmet diler, gazilerimizi, emekli, dul ve yetimlerimiz, şükranla anıyorum dedi.

Törene Emniyet Teşkilatı, jandarma Komutanlığı siyasi parti temsilcileri,daire müdürleri,muhtarlar,öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

#polis-teskilati #toren #meydan
editör editör editor

Diğer Gündem Haberleri

GENEL BİLGİLER

Taraklı

Taraklı

Taraklı Nerede, Taraklı'nın tarihi ve coğrafi özellikleri
Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı - Sakarya Otobüs Kalkış Saatleri
Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'ya geldiğinizde gezilecek yerler neresidir? Taraklı'nın en popüler gezilecek yerleri yazımızda.
Taraklı Termal Turizmi

Taraklı Termal Turizmi

Taraklı'da termal turizmi, Türkiye'deki belli başlı noktalardan biri haline gelmiştir.