MHP İlçe Teşkilatı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Taraklı İlçe Başkanı Halim Cingöz, dün gece hayatını kaybeden MHP Taraklı İlçe Yönetim Kurulu üyesi ve aynı zamanda İlçe Başkan yardımcısı Muharrem Demirel için bir taziye mesajı yayınladı.
Taraklı Ajans Taraklı Ajans

illiyetçi Hareket Partisi (MHP) Taraklı İlçe Başkanı Halim Cingöz, dün gece hayatını kaybeden MHP Taraklı İlçe Yönetim Kurulu üyesi ve aynı zamanda İlçe Başkan yardımcısı Muharrem Demirel için bir taziye mesajı yayınladı.

Merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı ve sabır dileyen Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Taraklı İlçe Başkanı Halim Cingöz,’’ Dün gece kaldırıldığı Hastanede tüm müdahalelere rağmen hayata gözlerini yuman İlçe Yönetim Kurulu üyemiz ve aynı zamanda İlçe Başkan yardımcımız Merhum Muharrem Demirel ağabeyimizi bugün son yolculuğuna uğurlayacağız.

 

MHP Taraklı İlçe Teşkilatımız adına Demirel ailesinin acısını ve üzüntüsünü derinden paylaşıyoruz. Merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine, yakınlarına ve tüm sevenlerine başsağlığı ve sabır diliyorum” dedi. 

#muharrem-demirel #mesa #tesklat

GENEL BİLGİLER

Taraklı

Taraklı

Taraklı Nerede, Taraklı'nın tarihi ve coğrafi özellikleri
Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı - Sakarya Otobüs Kalkış Saatleri
Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'ya geldiğinizde gezilecek yerler neresidir? Taraklı'nın en popüler gezilecek yerleri yazımızda.
Taraklı Termal Turizmi

Taraklı Termal Turizmi

Taraklı'da termal turizmi, Türkiye'deki belli başlı noktalardan biri haline gelmiştir.