KAYMAKAM ABDULLAH KURT'A HEMŞERİLİK BERATI

Taraklı'ya Veda Eden Kaymakam Abdullah Kurt'a Hemşerilik Beratı verildi
İzzettin KÖMÜRCÜ İzzettin KÖMÜRCÜ

Düzenlenen veda yemeğine Taraklı Belediye Başkanı İbrahim Pilavcı,İlçe Jandarma Komutanı Mustafa Karadaş,İlçe Emniyet Amiri Kemal Özdil İlçe Müftüsü Kerim Kaya,Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Serkan Yılmaz ve vakıf personeli başta olmak üzeri ilçedeki diğer resmi dairelerin müdürleri Taraklı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ş.Nevzat Akay, Muhtarlar Derneği Başkanı Harun Gündüz,Taraklıspor Kulübü Başkanı Yavuz Özkul ile siyasi parti temsilcileri,Belediye Meclisi üyeleri ve muhtarlar katıldı.

Taraklı Park Lokantasında onuruna verilen veda yemeğinde konuşan Kaymakam Abdullah Kurt

Taraklı’da 'Taraklı benim vekaleten görev yaptığım yer, Çok kısazamanda çok güzel işler başlattık .İnşallah başlattığımız işler tamamlanacaktır.Taraklı gibi bir yerde görev yapmak benim için onur verici.Sizlerden ayrılmak benim için gerçekten zor olacak' dedi.

Taraklı’da görev yaptığı süre içinde kendini memleketindeymiş gibi hissettiğini, Taraklı halkının, ilçedeki resmi ve özel kurum yöneticilerinin, siyasi parti başkanlarının saygılı ve taşın altına elini koyan kişilikler tanıştığını ifade ederek sözlerini sürdüren Kurt, 'Benim gibi her kaymakamın Taraklı’ya gelmesini, Taraklı’nın doğal güzelliklerini yaşayarak ilçeyi, halkını tanımasını isterim. Bu güzellikleri ve dostlukları unutmayacağım' şeklinde konuştu.

Kaymakam Abdullah Kurt “Taraklı doğal güzellikleriyle gerçekten büyük zenginliklere sahip. Bu zenginliklerin değerlendirilmesi, potansiyellerin el birliği ile harekete geçirilmesiyle ben ilçemizin geleceğinin açık olduğuna inanıyorum. Bu konuda Belediyeye ve siyasilere de önemli görevler düşüyor. Ben Taraklı’da kaldığım sürece kendisiyle çalışmaktan onur duyduğum Belediye Başkanı Sayın İbrahim Pilavcı’ya ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Taraklı sizlerle birlikte güzel başarılara imza atacağına inanıyorum. Bana bu şirin ilçede çok güzel bir ev sahipliği yaptığınız için sizlere ve değerli halkımıza teşekkür ediyorum.” dedi

Taraklı Belediye Başkanı İbrahim Pilavcı’da yaptığı konuşmada, Sayın kaymakamımızla çok iyi ilişkiler içerisinde olduk uyum içerisinde kısa süre de olsa ilçemiz ve halkımız için çok güzel çalışmalar gerçekleştirdik. Ona yeni görevinde başarılar diliyorum' dedi.

Başkan Pilavcı “Belediye Meclisimiz almış olduğu karar ile ilçemizde görev yapan kaymakamlara hemşerilik beratı vermeyi uygun karar almıştır” diyerek Kaymakam Kurt’a hemşerilik beratı takdim etti.

Veda yemeğinde Kaymakamlık personeli tarafından Kaymakam Abdullah Kurt’a Taraklı tablosu ve hediye verildi.

Taraklıspor Kuübü Başkanı Yavuz Özkul ve Antrenör Turgay Özen Kaymakam Abdullah Kurt'a Taraklıspor logolu duvar saati ve Taraklıspor forması hediye etti

Taraklı Muhtarlar Derneği Başkanı Harun Gündüz ’de tüm muhtarlar adına Kaymakam Kurt’a plaket verdi.

Kaymakam Kurt yemeğin sonunda herkesle tek tek vedalaşarak helalleşti

#kaymakam-kurt #onuruna #veda #yemegi

GENEL BİLGİLER

Taraklı

Taraklı

Taraklı Nerede, Taraklı'nın tarihi ve coğrafi özellikleri
Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı - Sakarya Otobüs Kalkış Saatleri
Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'ya geldiğinizde gezilecek yerler neresidir? Taraklı'nın en popüler gezilecek yerleri yazımızda.
Taraklı Termal Turizmi

Taraklı Termal Turizmi

Taraklı'da termal turizmi, Türkiye'deki belli başlı noktalardan biri haline gelmiştir.