Muhtarlar Derneği Başkanı Gazetecileri Unutmadı.

Taraklı Muhtarlar Derneği Başkanı Harun Gündüz 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü dolayısıyla 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutladı.
editör editör

Taraklı Muhtarlar Derneği Başkanı ve aynı zamanda Mahdumlar Mahallesi Muhtarı Harun Gündüz 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle İlçede görev yapan gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladılar.

 

GAZETECİLER ÖNEMLİ BİR GÖREV ÜSTLENMEKTE

 

Taraklı Muhtarlar Derneği Başkanı Harun Gündüz yaptığı açıklamada, vatandaşlarla kamuoyu arasındaki bağı sağlayan basın sektörünün emektarları gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladıklarını ifade ederek, “Gazeteciler halkın haber alması konusunda önemli rol oynamaktadır. Gece gündüz demeden çalışarak halkın haber alma ve bilgi edinme hakkı için mücadele eden, tüm emektar basın mensuplarına en derin saygılarımızı ve sevgilerimizi sunuyoruz. Gazeteciler, kamuoyunu bilgilendirmek, vatandaşların haber alma hakkını ilkeli ve sorumlu gazetecilik anlayışıyla yerine getirmek gibi çok önemli bir görev üstlenmektedirler. Ülkemizin, İlimizin ve ilçemizin sorunlarını kamuoyuna aktaran ve sorunların çözümünde önerileriyle toplum mekanizmasının daha sağlıklı bir şekilde çalışmasına yardımcı olan basınımız ahlak ve meslek ilkelerine bağlı olarak, kamuoyunun bilgilendirilmesi ve yönlendirilmesinde büyük rol üstlenmektedir başta ilçemizin siz değerli basın mensuplarına sağlıklı, mutlu ve başarılı bir yıl geçirmelerini temenni ediyorum. Bu vesile ile 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüzü kutluyorum” dedi.

#gunduz-kutlama #gazereciler #gun

GENEL BİLGİLER

Taraklı

Taraklı

Taraklı Nerede, Taraklı'nın tarihi ve coğrafi özellikleri
Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı - Sakarya Otobüs Kalkış Saatleri
Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'ya geldiğinizde gezilecek yerler neresidir? Taraklı'nın en popüler gezilecek yerleri yazımızda.
Taraklı Termal Turizmi

Taraklı Termal Turizmi

Taraklı'da termal turizmi, Türkiye'deki belli başlı noktalardan biri haline gelmiştir.