Berberlerde Kullan At Dönemi

Beberlerde Hijyen üst seviyede
Taraklı Ajans Taraklı Ajans

Taraklı’daki berberler dükkanlarında yaptıkları özel bölmelerde müşterilerine hizmet verecek.

Hijyen üst seviyede 

Yeni konseptler ile müşterilerine hizmet vereceklerini söyleyen berberler, “21 Mart tarihinden beri kapalıyız. Bütün hazırlıklarımızı tamamladık. Tamamen hijyen bölümü ön planda olmak üzere her şey tek kullanımlık ve kişiye özel malzemelerimizi hazırladık. Kapalı olduğumuz süreç içerisinde iş yerlerimize özel bölümler hazırlayarak müşterilerimiz için hijyeni en üst seviyeye çıkarttık. Yan yana müşteri almıyoruz” dediler.

 

Yığılma olmayacak

Sosyal mesafe konusunda önlem aldıklarını söyleyen iş yeri sahipleri müşteriler için tıraş makinelerimiz, taraklarımız ve makaslarımızın hepsini kişiye özel olarak hazırladık. Yoğunluk oluşmasın diye müşterilerimiz için telefonlu randevu sistemine geçtik. Herkes randevu saatinde gelecek ve böylelikle yığılmaları önleyeceğiz.

Maskesi olmayan müşterilerimize maskelerini hazırladık, eldivenlerini hazırladık. Müşterimizin yanında olmasa dahi maskesi ve eldivenini biz temin ettik, müşterimize maskelerini ve eldivenlerini vereceğiz. Daha öncesinde müşterilerimiz dükkanımıza gelerek çay ve kahvelerini içebiliyorlardı, gazetelerini okuyorlardı veya arkadaşlarıyla birlikte geliyorlardı sohbet ediyorduk. Şuan sosyal mesafe kuralı olduğundan dolayı kullanılmayacak olan koltuklarımıza şerit çektik ve müşterilerimizin içeride oturup beklemesi gibi bir durum söz konusu olmayacak, sadece tıraşı olup gidecekler” diye konuştular.

#hijyen-koltuk #berber #virus

GENEL BİLGİLER

Taraklı

Taraklı

Taraklı Nerede, Taraklı'nın tarihi ve coğrafi özellikleri
Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı - Sakarya Otobüs Kalkış Saatleri
Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'ya geldiğinizde gezilecek yerler neresidir? Taraklı'nın en popüler gezilecek yerleri yazımızda.
Taraklı Termal Turizmi

Taraklı Termal Turizmi

Taraklı'da termal turizmi, Türkiye'deki belli başlı noktalardan biri haline gelmiştir.