KIZILAY TARAKLI TEMSİLCİLİĞİ CANSİPERANE ÇALIŞYOR

Türk Kızılay Taraklı Temsilciliği Covid-19 salgınının başlangıcından bu yana cansiperane şekilde çalışmalarını sürdürüyor.
Taraklı Ajans Taraklı Ajans

Kızılay Taraklı Koordinatörü Alaattin Yılmaz, Kızılay Temsilcileri Hüseyin Nail Çelikkan, Ahmet Yener ve Kızılay gönüllüleri yardım çalışmalarıyla zor zamanlardan geçtiğimiz bu günlerde ihtiyaç sahiplerinin yüzlerini güldürüyor.

Kızılay Taraklı Koordinatörü Alaattin Yılmaz; ’’İçişleri Bakanlığı’nın almış olduğu kararlar doğrultusunda, Kaymakam Abdullah Arslantürk’ün sevk ve idaresinde, Taraklı Belediyesi ile de koordineli olarak ‘Vefa Sosyal Destek’ gruplarına destek vermek üzere sahadayız.

Kızılay olarak elimizden geldiğince milletimizin emaneti olan yardımları, ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırıyoruz. Örneğin sokağa çıkmanın kısıtlandığı son günde isminin açıklanmasını istemeyen Taraklılı bir yardım severin bağışladığı pideleri de ihtiyaç sahibi hanelere ulaştırdık. Özellikle Ramazan ayı içinde kardeşliğin ve dayanışmanın en güzel örneklerini sergilemeye çalıştık. İhtiyaç sahiplerine nakdi yardım, gıda kolisi, konserve et ve giyim yardımlarında bulunduk. Hayat normale dönene kadar yardım çalışmalarımızı sürdüreceğiz. ’’ Dedi.

#kizilay-celikkan #yener #yilmaz #pide

GENEL BİLGİLER

Taraklı

Taraklı

Taraklı Nerede, Taraklı'nın tarihi ve coğrafi özellikleri
Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı - Sakarya Otobüs Kalkış Saatleri
Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'ya geldiğinizde gezilecek yerler neresidir? Taraklı'nın en popüler gezilecek yerleri yazımızda.
Taraklı Termal Turizmi

Taraklı Termal Turizmi

Taraklı'da termal turizmi, Türkiye'deki belli başlı noktalardan biri haline gelmiştir.