Akçapınar Muhtarı'ndan Volaybol Sahası İsteği

Akçapınar Mahallesi'nde gençlerin kendi imkanlarıyla volaybol sahası için Akçapınar Mahallesi Muktarı Mehmet Sanlı, Twitter üzerinden Gençlik ve Spor Bakanı'ndan destek istedi.
Taraklı Ajans Taraklı Ajans

Taraklı İlçesi Akçapınar Mahallesi Muhtarı Mehmet Sanlı, sosyal medya platformu twitter'da Gençlik ve Spor Bakanığını etiketleyerek gençlerin voleybol sevdasını tweetledi.

Sanlı, yaptığı paylaşımda gençlerin tozlu zeminde kendi imkanlarıyla yaptığı voleybol sahasında voleybol oynadıkları esnada çekilmiş fotoğrafı ekleyerek Gençlik ve Spor Bakanlığı'na Akçapınar Mahallesinin posr sahası isteğini duyurdu. Akçapınar'da uzun zamandır amatör olarak bir gelenek haline gelmiş olan voleybol sporu için imkansızlıklar nedeniyle yıllarca uğraşmasına rağmen spor faaliyetleri için bir saha yapamadığınından yakınan muhtar, "Kendi imkanlarımızla yapmış olduğumuz tozlu ve ağaçtan yapılmış direkler olan sahada voleybol oynadığımızı Sayın Gençlik ve Spor Bakanı'mız nereden bilsin" şeklinde not düştü.

"Amca" lakaplı muhtar Sanlı ayrıca Twitter üzerinden yaptığı paylaşımlarla beğeni topluyor.

Muhtar olarak kaç yıldır uğraşıp gençlere bir spor sahası yapamadığımı ve kendi imkanlarımız ile yapmış olduğumuz tozlu,ağaçtan direkler olan sahada voleybol oynadığımızı nereden bilsin sayın @Genclikvesporbakani mız.. pic.twitter.com/UkmAFtEBGG

— Amca akçapınar (@sanliamca) July 1, 2020

#voleybol #akcapinar #saha #genclik-ve-spor-bakanligi #teitter

GENEL BİLGİLER

Taraklı

Taraklı

Taraklı Nerede, Taraklı'nın tarihi ve coğrafi özellikleri
Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı - Sakarya Otobüs Kalkış Saatleri
Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'ya geldiğinizde gezilecek yerler neresidir? Taraklı'nın en popüler gezilecek yerleri yazımızda.
Taraklı Termal Turizmi

Taraklı Termal Turizmi

Taraklı'da termal turizmi, Türkiye'deki belli başlı noktalardan biri haline gelmiştir.