TARAKLI AJANS'dan Ziyaretler

TARAKLI AJANS Genel Yayın koordinatörü İzzettin Kömürcü Taraklı Kaymakamı Abdullah Arslantürk’e makamında bir ziyaret gerçekleştirdi.
İzzettin KÖMÜRCÜ İzzettin KÖMÜRCÜ
Yayın: Güncelleme:

TARAKLI AJANS Genel Yayın koordinatörü İzzettin Kömürcü Taraklı Kaymakamı Abdullah Arslantürk’e makamında bir ziyaret gerçekleştirdi.

Yaklaşık 1 saat süren görüşmede önemli ifadeler kullanan
Kaymakam, basının kamu görevi üstlendiğini belirterek basın için kaymakamlık
olarak her türlü kolaylığın sağlanması için ellerinden geleni yapacağını
söyledi.

“HALKIN
SESİSİNİZ”

Ziyaretten dolayı mutlu olduğunu belirten Kaymakam Arslantürk, “Taraklı da basınımız, Taraklımızın daha çok gelişmesinde kamu görevi bilinciyle yoğun bir gayret gösteriyorlar. Taraklımızın her alanda tanıtımı için başarılı çalışmalara imza atıyorlar. Koronavirüsle mücadelede de çok önemli görevler üstlendiler. Biz de her zaman Taraklı basınımızın yanındayız. Hep birlikte inşallah güzel Taraklımızı daha iyi yerlere taşıyacağız. Koronavirüsle mücadelemiz devam ediyor. Şu ana kadar hep birlikte çok iyi mücadele ettik. Lütfen rehavete kapılmayalım. Maske, Mesafe ve Hijyen kurallarına dikkat edelim. İnşallah hep birlikte bu sıkıntıyı da aşacağız.” dedi

Temsilcimiz İzzettin Kömürcü Taraklı Belediye Başkanı İbrahim Pilavcı’yı da makamında ziyaret etti

Taraklı’da metruk binaların büyük sorun olduğunu belirten Belediye Başkanı İbrahim Pilavcı yık virane ve sahipleri tarafından kullanılmayan tescilli binalarda kamulaştırma çalışmalarının devam ettiğini anlatan Başkan Pilavcı Hıdırlık tepesinde yapılacak çalışmalarla Taraklı’ya güzel bir mesire alanı kazandıracaklarını söyledi. Başkan Pilavcı Taraklı’da yeni yapılan yada yenilenen binalarda Taraklı dokusuna uygun görüntüde çalışmalar gerçekleştirilmesine özen gösterilmesine dikkat ettiklerini belirterek “Görüntü kirliliğine müsaade etmeyeceğiz” dedi.

Kömürcü vekaletten Taraklı İlçe Emniyet Amirliği görevine atanan Berke Yasir Biber’ide ziyaret ederek “Hayırlı Olsun” ziyaretinde bulundu.

#ajans-ziyaret #kaymakam #baskan

GENEL BİLGİLER

Taraklı

Taraklı

Taraklı Nerede, Taraklı'nın tarihi ve coğrafi özellikleri
Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı - Sakarya Otobüs Kalkış Saatleri, Taraklı Otobüs Saatler 2021, Taraklı Otobüs Tarifesi, Taraklı Sakarya ilk otobüs ne zaman? Taraklı - Sakarya Son Otobüs Ne zaman? Sakarya Taraklı İlk Otobüs Ne Zaman, Sakarya Taraklı Otobüs Saatleri, Taraklı Koop Otobüs Saatleri
Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'ya geldiğinizde gezilecek yerler neresidir? Taraklı'nın en popüler gezilecek yerleri yazımızda.
Taraklı Termal Turizmi

Taraklı Termal Turizmi

Taraklı'da termal turizmi, Türkiye'deki belli başlı noktalardan biri haline gelmiştir.