Kaymakam Özgür Kaya Taraklı Temsilcimiz Kömürcü’yü Ziyaret Etti

Taraklı Kaymakamı Özgür Kaya TARAKLI AANS Genel Yayın Koordinatörü, YENİGÜN Gazetesi Taraklı temsilcisi TARAKLI HABER Editörü İzzettin Kömürcü’yü iş yerinde ziyaret etti
İzzettin KÖMÜRCÜ İzzettin KÖMÜRCÜ

Taraklı'nın dünü bugünü ve yarını konularının masaya yatırıldığı sohbette, Taraklı’da göreve başladığı süre içerisinde basının güzel faaliyetlerde bulunduğunu söyleyen Kaymakam Özgür Kaya basın’ın daima yol gösterici ve ilçenin eksikliklerini biz yetkililere duyuran bir vasıta olduğunu belirterek “Basın bizlere yapıcı olarak hatırlatmalar yapar. Bizler de o konuların üzerine yapıcı olarak gideriz” şeklinde konuştu.
Taraklı’nın özünü, kültürünü, gelenek ve göreneklerini iyi bildiğini söyleyen TARAKLI AJANS Genel yayın koordinatörü YENİGÜN Gazetesi Taraklı temsilcisi TARAKLI HABER Editörü İzzettin Kömürcü. 1987 yılından bu yana ilçede habercilik faaliyetlerinde bulunduğunu anlatarak 33 yıldır Taraklı’nın sorunlarını takip ettiğini ve gündeme taşıdığını dile getirerek, TARAKLI AJANS YENİGÜN Gazetesi ve TARAKLI HABER hakkında bilgiler verdi.

Kaymakam Özgür Kaya başarılar dileyerek ayrıldı.

#ozgur-kaya #basin #onemli

GENEL BİLGİLER

Taraklı

Taraklı

Taraklı Nerede, Taraklı'nın tarihi ve coğrafi özellikleri
Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı - Sakarya Otobüs Kalkış Saatleri
Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'ya geldiğinizde gezilecek yerler neresidir? Taraklı'nın en popüler gezilecek yerleri yazımızda.
Taraklı Termal Turizmi

Taraklı Termal Turizmi

Taraklı'da termal turizmi, Türkiye'deki belli başlı noktalardan biri haline gelmiştir.