AK Parti Taraklı 6. Olağan Gençlik Kongresi yapıldı

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Sakarya İli Taraklı İlçee Gençlik Kolları 6. olağan kongresi yapıldı. Tek liste halinde gerçekleşende kongrede AK Parti Taraklı Gençlik Kolları Başkanı Arda Özkan tekrar seçildi.
İzzettin KÖMÜRCÜ İzzettin KÖMÜRCÜ

AK Parti Sakarya İl Teşkilatında Gençlik Kongrelerinin ilki Taraklı’dan başladı.

Taraklı Hacırıfatlar konağında açık havada korona virüs tedbirleri kapsamında başlayan kongre, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından divan başkanlığı seçimi ile devam etti. Faaliyet ve mali raporunun okunmasının ardından devam kongrede AK Parti Taraklı Gençlik Kolları Başkanı Arda Özkan yaptığı konuşmada, "Partimizin 6. olağan gençlik kongresinin hepimize hayırlı olmasını diliyor, partimizin kurulduğu günden beri bu davaya gönül verenlerden olduğumuzu belirtmek istiyorum. Bu süreçte benim gençlik kolları başkanı olmamın önünü açan ve hiçbir zaman desteklerini bizlerden esirgemeyen çok değerli ilçe başkanıma teşekkür ederim. Kongremiz hepimize hayırlı olsun” dedi

AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Başkanı Murat Salih Başar’de

Cumhurbaşkanımızın dediği gibi, "Davası ümmet olanın derdi de büyük oluyor". AK Parti bugün sadece Türkiye'nin partisi değil, Türkiye sınırlarının dışında yaşayan ve Türk kimliği taşımayan milyonlarca insanın sevdası ve umudu oldu. Rabbim biz gençlere böyle bir davada hizmet etme imkanı verdiği için sonsuz şükürler ediyorum” diyerek kongrenin hayırlı olmasını diledi. AK Parti Taraklı İlçe Başkanı Mehmet Pilavcı’da selamlama konuşması yaparak “Hazirun-u en kalbi duygularımla selamlıyorum, kongremizin hayırlara vesile olmasını diliyorum" dedi.

AK Parti Taraklı 6.Olağan Gençlik kongresine katılan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce Gençlere en büyük önemi veren partinin AK Parti olduğunu belirterek Ak gençlik bu ülkenin zenginliği ve dinamizminin kaynağıdır. Sayın Cumhurbaşkanımız siyasi hayatına gençlik kolları başkanı olarak başlamasından dolayı her zaman gençlere kulak verdi,sözüne değer verdi,siyasetin öznesi olarak gördü.Sayın Cumhurbaşkanımıza gençlik olarak borcumuz var. Sayın Cumhurbaşkanımızın hedefleri büyük bizlerde bu hedeflere ulaşmak için var gücümüzle çalışacağız.” dedi Başkan Yüce “6. olağan gençlik kongresinin hayırlı olması temennisinde bulundu.

Tek liste halinde gerçekleşende kongrede AK Parti Taraklı Gençlik Kolları Başkanı Arda Özkan yeniden başkan seçildi.

AK Parti Taraklı 6.Olağan Gençlik kongresine Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Taraklı Belediye Başkanı İbrahim Pilavcı İl Yönetim Kurulu üyesi Kürşat Yılmaz,İl Genlik Kolları Başkanı Murat Salih Başer,Taraklı İlçe Başkanı Mehmet Pilavcı ve partililer katıldı

Arda Özkan Başkanlığında AK Parti Taraklı İlçe Gençlik kolları yönetimine

Ali Cambazoğlu,Ömer Ünal,Fatihcan Garga,Sinan Özen,Onur Yüksel,Emrah Aktepe,Uğur Demiral,Yusuf Ak,Leyfel Çelik,Barış Dönmez,Tuna Koç,Murat Kıratlı seçildi.

 

#parti-genclik #kongre #tarakli #ak

GENEL BİLGİLER

Taraklı

Taraklı

Taraklı Nerede, Taraklı'nın tarihi ve coğrafi özellikleri
Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı - Sakarya Otobüs Kalkış Saatleri
Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'ya geldiğinizde gezilecek yerler neresidir? Taraklı'nın en popüler gezilecek yerleri yazımızda.
Taraklı Termal Turizmi

Taraklı Termal Turizmi

Taraklı'da termal turizmi, Türkiye'deki belli başlı noktalardan biri haline gelmiştir.