Belediye Başkanı İbrahim Pilavcı Muhtarlarla Bir araya geldi

Taraklı Belediye Başkanı İbrahim Pilavcı,19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla muhtarlarla bir araya geldi.
İzzettin KÖMÜRCÜ İzzettin KÖMÜRCÜ

Taraklı Belediye Başkanı İbrahim Pilavcı

“Muhtarlarımızla Birlikte Halkımıza Çok güzel ve kalıcı Hizmetler Sunacağız” dedi

Taraklı Kaymakamı Özgür Kaya’nın da katıldığı Park Lokantası’n da öğle yemeğinde buluşmada konuşan Taraklı Belediye Başkanı İbrahim Pilavcı ;

“Türkiye'nin en güzel, en huzurlu ve en muhteşem şehri olan Taraklı’da değerli muhtarlarımızla birlikte görev yapmaktan onur duyuyorum. Hiç kuşkusuz ki; doğrudan demokrasiyle temsil edilen muhtarlık görevi bir kentin geleceğini belirleyen en önemli unsurlardan biri; demokrasinin temel taşı, başta belediyeler olmak üzere tüm devlet kurumlarıyla, vatandaşlar arasında kurulan köprüdür.

Şüphesiz ki bizler bu güzel kentimizin değerini bilen insanlarız. Cumhuriyetimiz ‘in kurucusu Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün de dediği gibi, “Birlikten güç doğar”.

Bu bilinçle hareket ettiğimiz sürece, birlik ve beraberliğimizi devam ettirdiğimiz sürece, yerel yöneticiler olarak halkımıza çok daha güzel ve kalıcı hizmetler sunacağımızdan eminim.

Bu anlamlı günde bütünlüğümüzü var eden; vatanı, memleketi ,insanı ve geleceği için durmadan çalışan tüm muhtarlarımızı saygıyla selamlıyorum. Onların destekleriyle Türkiye'nin en bereketli topraklarında, en aydınlık insanlarıyla aynı havayı solumaya, aynı yolda yürümeye devam edeceğimize dair en ufak bir kuşkum yok.

Bu duygu ve düşüncelerle demokrasinin seçilmiş neferi olan, başta Taraklı’daki muhtarlarımız olmak üzere tüm muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü'nü kutluyorum. Hep birlikte aydınlık yarınlar için çalışmaya, daha çok çalışmaya devam edeceğiz. Çünkü bizler her zaman onların yanında olacağız.” Dedi

Başkan Pilavcı ve Kaymakam Özgür Kaya yemek sonrasında günün anısına muhtarlarla birlikte fotoğraf çektirdiler

 

#pilavci-belediye #bulusma #muhtar

GENEL BİLGİLER

Taraklı

Taraklı

Taraklı Nerede, Taraklı'nın tarihi ve coğrafi özellikleri
Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı - Sakarya Otobüs Kalkış Saatleri
Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'ya geldiğinizde gezilecek yerler neresidir? Taraklı'nın en popüler gezilecek yerleri yazımızda.
Taraklı Termal Turizmi

Taraklı Termal Turizmi

Taraklı'da termal turizmi, Türkiye'deki belli başlı noktalardan biri haline gelmiştir.