Sakaryaspor Yönetimine Talip Oldular.

Başkanlığını Yusuf Uygur'un yürüttüğü Bilim Adamları ve Mucitler Derneği dernek olarak Sakaryaspor yönetimine talip oldukları belirtildi. Derneğin yazılı açıklaması şöyle:
İzzettin KÖMÜRCÜ İzzettin KÖMÜRCÜ
Yayın: Güncelleme:

"Bizler Bilim Adamları ve Mucitler Genel Merkezi olarak şuana kadar birçok ülke ve ilde bilim adamlarını, iş adamlarını belli noktalarda birleştirdik. İnancımız, şehrimizin üniversitesini, şehrimizin iş adamlarını ve halkını şehrimizin takımı ile birleştirebilirsek Sakaryasporun şuan içinde bulunduğu sıkıntılı durumdan çıkacağı doğrultusundadır.

Yazılı ve görsel basın aracılığı ile takip ettiğimiz üzere Sakaryaspor kısır bir döngü ile kendini aşamayan yönetimlere kalmaktadır.

Eğer tekrar denenmişler yönetime talip olacaklar ise gördüğümüz lüzum üzerine Bilim Adamları ve Mucitler Genel Merkezi olarak Sakaryasporun yönetimine talip olduğumuzu kamuoyuyla paylaşırız.”

Başkanlığını Yusuf Uygur'un yaptığı dernek üyeleri arasında Taraklı eski Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, Gençlik ve Spor eski il müdürü Salih Koşu, Naci İris, İsmail Hakkı Ağar, Prof. Dr. Saadettin Aksoy, Prof. Dr. Çetin Yaman, Dr. Türker Fedai Çavuş, Dr. Sertan Demir, Araştırma Görevlisi Nesim Yalvarıcı, İş insanı Fahri Sayın, Süleyman Tunç, Yaşar Yurdakul, Nuri Ertürk, Kadir Sayın, Ersin Kıroğlu, Deniz Üstün ve Murat Akosman bulunuyor. 

 

#sakarya-yonetim #talip #bilim #adamlari

GENEL BİLGİLER

Taraklı

Taraklı

Taraklı Nerede, Taraklı'nın tarihi ve coğrafi özellikleri
Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı - Sakarya Otobüs Kalkış Saatleri
Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'ya geldiğinizde gezilecek yerler neresidir? Taraklı'nın en popüler gezilecek yerleri yazımızda.
Taraklı Termal Turizmi

Taraklı Termal Turizmi

Taraklı'da termal turizmi, Türkiye'deki belli başlı noktalardan biri haline gelmiştir.