Kaymakama veda ziyareti!

Hacı Yakup Köyü Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Muhsin Öztürk ve Başkan Yardımcısı Fazlı Yıldırım, Taraklı İlçesinden kaymakamlık kursu nedeniyle ayrılacak olan Kaymakam Özgür Kaya’ya veda ziyaretinde bulundu.
İzzettin KÖMÜRCÜ İzzettin KÖMÜRCÜ

Öztürk, İlçemize atandığı kısa zaman zarfında güzel işlerle anılan kaymakamımız pandemi sürecinde ayrı bir fedakarlık göstererek ilçemizde sıfır vaka ile bizlere olan sevgisini, vefasını göstermiştir. Kendisine ilçemiz ve derneğimiz adına teşekkür ederiz dedi.

Hacı Yakup Köyü Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkan Yardımcısı Fazlı Yıldırım'da Sayın Kaymakamımızı tanımak ve onunla beraber kısa zaman içinde ilçemizde hizmet etme bahtiyarlığını yaşamak nasip oldu. Kendisinin engin bilgilerinden istifade ettik. Kaymakamımıza kurs döneminde ve yeni görevlerinde başarılar dileriz dedi.

 

TARAKLI’NIN YERİ ÖZEL

Samimi bir atmosferde gerçekleşen ziyaret için Taraklı ilçe kaymakamı Özgür Kaya şunları ifade etti. Devletimizin bize verdiği görev neticesinde kısa zamandan bugüne Taraklı ilçemizde halkımıza hizmet ettik. Bu konuda bir eksikliğimiz olduysa halkımızın hoşgörüsüne sığınıyoruz. Devlette esas olan devamlılıktır. Dolayısıyla göreve gelecek yeni kaymakam arkadaşımızın da şüphesiz daha güzel hizmetler gerçekleştireceğine inanıyorum dedi. Kaya, Dernek Başkanı Muhsin Öztürk ve Yıldırım'a bu anlamlı ziyaret için de teşekkür ederken, Taraklı ilçesinin her daim kendisinde özel bir yeri olacağını ifade etti.

#muhsin-ozturk #veda #yildirim #kaya

GENEL BİLGİLER

Taraklı

Taraklı

Taraklı Nerede, Taraklı'nın tarihi ve coğrafi özellikleri
Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı - Sakarya Otobüs Kalkış Saatleri
Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'ya geldiğinizde gezilecek yerler neresidir? Taraklı'nın en popüler gezilecek yerleri yazımızda.
Taraklı Termal Turizmi

Taraklı Termal Turizmi

Taraklı'da termal turizmi, Türkiye'deki belli başlı noktalardan biri haline gelmiştir.