Kaymakam Halis Hacıismailoğlu'n dan, Kurban Bayramı Ziyaretleri

Kaymakam Halis Hacıismailoğlu, Kurban Bayramı Nedeniyle Şehit Ailelerini Gazi ve yakınlarını Evlerinde Ziyaret Etti
İzzettin KÖMÜRCÜ İzzettin KÖMÜRCÜ
Yayın: Güncelleme:

Kaymakam Halis Hacıismailoğlu, Kurban Bayramı Nedeniyle Şehit Ailelerini Gazi ve yakınlarını Evlerinde Ziyaret Etti

Kaymakam Halis Hcıismailoğlu, Kurban Bayramı nedeniyle, merkez ve mahallelerde ikamet eden şehit ailelerini evlerinde ziyaret ederek, bayramlarını kutladı.

Koronavirüsle mücadele kapsamında, alınmış olan tedbirlere uyularak gerçekleşen ziyarete ; Kaymakam Halis Hacıismailoğlu ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Serkan Yılmaz katıldı. Ziyarette şehit ailelerinin bayramları kutlanarak, hâl ve hatırları soruldu, ihtiyaç ve talepleri dinlendi.

Kaymakam Halis Hacıismailoğlu, şehit ailelerine hitaben yapmış olduğu konuşmalarında ; “ Vatanı için canını seve seve fedâ edenler olduğu müddetçe, yurdumuzu hiç kimse bölemeyecektir. Aziz şehitlerimizin değerli emanetleri, yakınları olan sizler, bizim de yakınımız olup, büyük bir değerimizsiniz. Devlet olarak şehit ailelerinin ve gazilerimizin her zaman yanındayız. Allah devletimize ve milletimize zeval vermesin.Bizler de sizleri sık sık ziyaret ederek, devletimizin her zaman yanınızda olduğunu hissettirmek, ihtiyaçlarınızı mümkün mertebe karşılamakla mesulüz. Kapımız ve telefonumuz 24 saat sizlere açıktır. " ifadelerini kullandı.

Şehit aileleri de yapmış oldukları konuşmalarında, ’’Her zaman devletin yanımızda olduğunu bizlere gösteren, ziyaretimize gelen, hâl ve hatırımızı sorup, isteklerimizi dinleyen, ihtiyaçlarımızı karşılayan Kaymakamımıza çok teşekkür ediyoruz. Rabbim kendilerinin ve şu an memleketimizin bütünlüğü için mücadele eden tüm güvenlik güçlerimizin yar ve yardımcısı olsun’’ dediler.

#kurban-ziyaret #halis #bayram #tarakli

GENEL BİLGİLER

Taraklı

Taraklı

Taraklı Nerede, Taraklı'nın tarihi ve coğrafi özellikleri
Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı - Sakarya Otobüs Kalkış Saatleri, Taraklı Otobüs Saatler 2021, Taraklı Otobüs Tarifesi, Taraklı Sakarya ilk otobüs ne zaman? Taraklı - Sakarya Son Otobüs Ne zaman? Sakarya Taraklı İlk Otobüs Ne Zaman, Sakarya Taraklı Otobüs Saatleri, Taraklı Koop Otobüs Saatleri
Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'ya geldiğinizde gezilecek yerler neresidir? Taraklı'nın en popüler gezilecek yerleri yazımızda.
Taraklı Termal Turizmi

Taraklı Termal Turizmi

Taraklı'da termal turizmi, Türkiye'deki belli başlı noktalardan biri haline gelmiştir.