İl Milli Eğitim Müdürü Savaşçı’dan Taraklı Ziyareti

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Sıdık Savaşçı Kaymakam Halis Hacıismailoğlu Belediye Başkanı İbrahim Pilavcı ve Milli Eğitim Müdürü Serkan Korkmaz ile yeni eğitim ve öğretim yılı faaliyetleri hakkında istişarelerde bulundu.
İzzettin KÖMÜRCÜ İzzettin KÖMÜRCÜ
Yayın: Güncelleme:

İl Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı; Taraklı Kaymakamı Halis Hacıismailoğlu Belediye Başkanı İbrahim Pilavcı ,Taraklı İlçe Millî Eğitim Müdürü Serkan Korkmaz ile Taraklı ÇPL, Atatürk İlkokulu ve Zübeyde Hanım Anaokulunu ziyaret etti.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Sıdık Savaşçı Kaymakam Halis Hacıimailoğlu Belediye Başkanı İbrahim Pilavcı ve Milli Eğitim Müdürü Serkan Korkmaz ile yeni eğitim ve öğretim yılı faaliyetleri hakkında istişarelerde bulundu.

Okullarda sınıflarda da incelemelerde bulunan Savaşçı öğretmen ve öğrencilerle sohbet ederek yeni eğitim ve öğretim yılında başarılar diledi

#siddik-savasci #tarakli #egitim

GENEL BİLGİLER

Taraklı

Taraklı

Taraklı Nerede, Taraklı'nın tarihi ve coğrafi özellikleri
Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı - Sakarya Otobüs Kalkış Saatleri, Taraklı Otobüs Saatler 2021, Taraklı Otobüs Tarifesi, Taraklı Sakarya ilk otobüs ne zaman? Taraklı - Sakarya Son Otobüs Ne zaman? Sakarya Taraklı İlk Otobüs Ne Zaman, Sakarya Taraklı Otobüs Saatleri, Taraklı Koop Otobüs Saatleri
Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'ya geldiğinizde gezilecek yerler neresidir? Taraklı'nın en popüler gezilecek yerleri yazımızda.
Taraklı Termal Turizmi

Taraklı Termal Turizmi

Taraklı'da termal turizmi, Türkiye'deki belli başlı noktalardan biri haline gelmiştir.