ÖZEL GEYVE ÇÖZÜM KURS AÇILDI

Özel Geyve Çözüm Kurs Merkezi, muhteşem bir katılımla açıldı.
İzzettin KÖMÜRCÜ İzzettin KÖMÜRCÜ
Yayın: Güncelleme:

Geyve PTT karşısındaki Özel Geyve Çözüm Kurs merkezinin açılışına; Geyve belediye başkanı Murat Kaya, belediye meclis üyeleri, siyasi parti ilçe başkanları Abdullah Özdemir, Yusuf Baran, Gürkan Kar, Murat Demir, MYO müdürü Nermin Akyel, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan, Şube Müdürü Bahatdin Aydemir, Pamukova Milli Eğitim Müdürü Aziz Demir, Şube Müdürü Remzi Yetkin, ilçe müftüsü Murat Okuyar, okul müdürleri, öğretmenler, doktorlar, avukatlar, sivil toplum ve meslek kuruluşları, AK Parti Kadın Kolları, basın mensupları ve çok sayıda veliler katıldılar. Çiçek getirerek açılışa şeref verdiler.

 

Öğretmen Mehmet Aydoğan programı sundu. Özel Geyve Çözüm Kurs Merkezi sahiplerinden Tekin Bayer ve Belediye Başkanı Murat Kaya yaptıkları konuşmalarda; eğitimin önemini vurguladılar.

 

İlçe müftüsü Murat Okuyar dua etti ve açılış kurdelesi kesildi.

 

Kurs merkezi gezildi. Kurumun sahipleri olan Tekin Bayer, Yusuf Subaşı, Ali Baran, Gökhan Er ve Halil Sert katılımlarından dolayı davetlilere teşekkür ettiler. Davetlilere pilav, ayran, çikolata ikram edildi.

#cozum-ozel #geyve #acilis #kurs

GENEL BİLGİLER

Taraklı

Taraklı

Taraklı Nerede, Taraklı'nın tarihi ve coğrafi özellikleri
Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı - Sakarya Otobüs Kalkış Saatleri, Taraklı Otobüs Saatler 2021, Taraklı Otobüs Tarifesi, Taraklı Sakarya ilk otobüs ne zaman? Taraklı - Sakarya Son Otobüs Ne zaman? Sakarya Taraklı İlk Otobüs Ne Zaman, Sakarya Taraklı Otobüs Saatleri, Taraklı Koop Otobüs Saatleri
Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'ya geldiğinizde gezilecek yerler neresidir? Taraklı'nın en popüler gezilecek yerleri yazımızda.
Taraklı Termal Turizmi

Taraklı Termal Turizmi

Taraklı'da termal turizmi, Türkiye'deki belli başlı noktalardan biri haline gelmiştir.