Dayı Yeğen Aynı Adliyede Hakim

Dayı-Yeğen Hakim’in Sohbetinde İlginç Tesadüf
İzzettin KÖMÜRCÜ İzzettin KÖMÜRCÜ
Yayın: Güncelleme:

Taraklı’lı Hakim Mesut Erbaş ile ablasının kızı olan Hakim İlkay Konurap Oğur aynı adliyede birlikte görev yapıyorlar

Taraklı’lı Hakim Mesut Erbaş’ın ablasının kızı olan Hakim İlkay Konuralp Oğur, dayısının ilk görev yeri olan Bartın’da dayısı Mesut Erbaş’ı örnek alarak hakim olmak için dayısının mezun olduğu Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni kazandı.

Hakimlik mesleğine kabul edilip yurdun değişik ilçelerinde hakimlik yapan Hakim İİlkay Konuralp Oğur son olarak Bakırköy Adliyesi’nde Ticaret Mahkemesi Hakimi iken geçen yıl İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi’ne atandı.

İstanbul Anadolu Adliyesi Hakimi iken bu yıl İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi’ne atanan dayısı Hakim Mesut Erbaş ile beraber şimdi farklı dairelerde hakimlik yapıyorlar.

Zaman zaman bir araya gelip sohbet eden dayı-yeğenin sıcak sohbetlerine tesadüfen katılan eski Bakırköy Hakimi Arzu Kendir, 1997-1999 yıllarında Taraklı’da hakimlik yaptığı anlaşılınca mesleki sohbet Taraklı sohbeti olarak sürdü.

Hakim Arzu Kendir TARAKLI AJANS İnternet Gazetesi aracılığıyla Taraklı'da dostları Gül-İrfan Kozcağız’a, Hatice Şenol'a, Nurgül Sayın Özkan'a ve İzzettin Kömürcü’ye, Hakim Mesut Erbaş ve Hakim İlkay Konuralp Oğul'da tüm Taraklı halkına, selamlarını iletti

#ilginc-tesaduf #tarakli #hakim #mesut-erbas #ilkay-konuralp-ogur #bakirkoy-adliyesi #ticaret-mahkemesi

GENEL BİLGİLER

Taraklı

Taraklı

Taraklı Nerede, Taraklı'nın tarihi ve coğrafi özellikleri
Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı - Sakarya Otobüs Kalkış Saatleri, Taraklı Otobüs Saatler 2021, Taraklı Otobüs Tarifesi, Taraklı Sakarya ilk otobüs ne zaman? Taraklı - Sakarya Son Otobüs Ne zaman? Sakarya Taraklı İlk Otobüs Ne Zaman, Sakarya Taraklı Otobüs Saatleri, Taraklı Koop Otobüs Saatleri
Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'ya geldiğinizde gezilecek yerler neresidir? Taraklı'nın en popüler gezilecek yerleri yazımızda.
Taraklı Termal Turizmi

Taraklı Termal Turizmi

Taraklı'da termal turizmi, Türkiye'deki belli başlı noktalardan biri haline gelmiştir.