Özşahin Antalya YÖREX Yöresel Ürünler Fuarında

Taraklı’nın ünlü kaşık ustası Sabri Özşahin,Taraklı Kent Konseyi Başkanı Naim Nalbant ile birlikte Antalya’da YÖREX Yöresel Ürünler Fuarı’na katıldı.
İzzettin KÖMÜRCÜ İzzettin KÖMÜRCÜ
Yayın: Güncelleme:

 

Taraklı’nın ünlü kaşık ustası Sabri Özşahin,Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun da katıldığı Antalya’da YÖREX Yöresel Ürün fuarında şimşir kaşık,tarak ve el sanatlarını tanıtıyor

TOB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’da ünlü kaşık ustası Sabri Özşahin ile sohbet ederek şimşir tarak ve kaşık hakkında bilgi aldı.

“Sizin oraların nesi meşhur”

Taraklı’nın meşhur Köpük Helvası ve Uğut’uyla Antalya’ya giden Taraklı heyeti, Antalya Expo Center da yöresel ürünler konusunda tanıtım yaparak YÖREX de misafirlerini ağırlıyor Taraklı Kent Konseyi Başkanı Naim Nalbant yöresel lezzetlerinin tanıtıldığı Fuarda Taraklıyı tanıtmaktan memnuniyet duyacağız” dedi.

 

 

#yorex-sabri #ozsahin #nakbant #urun

GENEL BİLGİLER

Taraklı

Taraklı

Taraklı Nerede, Taraklı'nın tarihi ve coğrafi özellikleri
Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı - Sakarya Otobüs Kalkış Saatleri, Taraklı Otobüs Saatler 2021, Taraklı Otobüs Tarifesi, Taraklı Sakarya ilk otobüs ne zaman? Taraklı - Sakarya Son Otobüs Ne zaman? Sakarya Taraklı İlk Otobüs Ne Zaman, Sakarya Taraklı Otobüs Saatleri, Taraklı Koop Otobüs Saatleri
Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'ya geldiğinizde gezilecek yerler neresidir? Taraklı'nın en popüler gezilecek yerleri yazımızda.
Taraklı Termal Turizmi

Taraklı Termal Turizmi

Taraklı'da termal turizmi, Türkiye'deki belli başlı noktalardan biri haline gelmiştir.