HAYKOOP Genel Kurulu yapıldı

Rifat Çiraz Üst Birlik Delegesi,Rahmi Doğan Denetleme Kurulu Üyesi seçildi
İzzettin KÖMÜRCÜ İzzettin KÖMÜRCÜ
Yayın: Güncelleme:

Sakarya Bölgesi Hayvancılar Kooperatifi ( Sakarya HAYKOOP) Sakarya Reisoğlu tesislerinde Olağan genel kurulunu gerçekleştirdi.

 Seçimli olan Genel Kurula Sakarya İl Tarım ve Orman Müdürü Ali Ulvi Özerdem, Hayvan Sağlığı Müdürü Asef Doğangün, Bakanlık Temsilcileri Adil Dursu ve Ayşe Öztürk, Muhtarlar Federasyonu Başkanı Erdal Erdem, TZOB Adapazari Zıraat Odası Başkanı Ercan Ateş, Bursa HAYKOP Başkanı Nurettin Çakır, Sakarya HAYKOOP’a üye olan 34 Kooperatifin 33 ünün Kooperatif Başkanları ve 108 Üst Kurul delegesi katıldı.

Katılımın yoğun olduğu Genel Kurula Taraklı Mahdumlar Köyü Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Başkanı Rıfat Çiraz, Duman mahallesi Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Başkanı Rahmi Doğan ve beraberinde üst kurul temsilcileri katılım sağladılar. Genel Kurulda Recep Pulat ve yönetimi güven tazelerden Taraklı daki Tarımsal Kalkınma Kooperatif Başkanları Rahmi Doğan denetleme kurulu üyeliğine, Rıfat Çiraz Genel merkez üst birlik temsilciliğine seçildiler.

#ciraz-ust #birlik #delege #dogan #rahmi

GENEL BİLGİLER

Taraklı

Taraklı

Taraklı Nerede, Taraklı'nın tarihi ve coğrafi özellikleri
Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı - Sakarya Otobüs Kalkış Saatleri, Taraklı Otobüs Saatler 2021, Taraklı Otobüs Tarifesi, Taraklı Sakarya ilk otobüs ne zaman? Taraklı - Sakarya Son Otobüs Ne zaman? Sakarya Taraklı İlk Otobüs Ne Zaman, Sakarya Taraklı Otobüs Saatleri, Taraklı Koop Otobüs Saatleri
Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'ya geldiğinizde gezilecek yerler neresidir? Taraklı'nın en popüler gezilecek yerleri yazımızda.
Taraklı Termal Turizmi

Taraklı Termal Turizmi

Taraklı'da termal turizmi, Türkiye'deki belli başlı noktalardan biri haline gelmiştir.