HA&ZAN İÇ GİYİM YENİ ADRESİNDE MÜŞTERİLERİNE HİZMET VERMEYE DEVAM EDİYOR

Taraklı’da HA&ZAN Giyim yeni adresinde müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor
İzzettin KÖMÜRCÜ İzzettin KÖMÜRCÜ
Yayın: Güncelleme:

2015 yılında Taraklı’da açılan bay-bayan iç giyim butik mağazası yeni yerinde müşterilerine hizmet vermeye başladı. Tüm bayanlar için uygun fiyata satış yapan HA&ZAN İÇ GİYİM her bayanın uğrak adresi olmaya devam ediyor. HA&ZAN İÇ GİYİM sahipleri Hatice Şenol ve Nazan Seven Taraklı Ulucamii Mahallesi Yunuspaşa çarşısı no 48 de dükkânlarında yeni adreslerinde vatandaşlara hizmet vermeye devam ediyor.

Yeni ürünler ile bayanların göz bebeği olan HA&ZAN İÇ GİYİM daha fazla ürün çeşitleriyle halka hizmet sunduklarını ifade eden Hatice Şenol ‘’6 yıldır Taraklı’da bay-bayan giyim üzerine satış yapmaktayız.6 yıl sonra aynı çarşıda yeni adresimizde müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Mağazamızda bay bayan iç çamaşırı çocuk, bay, bayan çorapları, taytlar, pijama, eşofman ve haşemo, mayo çeşitleriyle müşterilerimizin hizmetindeyiz’’ dedi.

#hatice-senol #adres #yeni #tarakli

GENEL BİLGİLER

Taraklı

Taraklı

Taraklı Nerede, Taraklı'nın tarihi ve coğrafi özellikleri
Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı - Sakarya Otobüs Kalkış Saatleri, Taraklı Otobüs Saatler 2021, Taraklı Otobüs Tarifesi, Taraklı Sakarya ilk otobüs ne zaman? Taraklı - Sakarya Son Otobüs Ne zaman? Sakarya Taraklı İlk Otobüs Ne Zaman, Sakarya Taraklı Otobüs Saatleri, Taraklı Koop Otobüs Saatleri
Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'ya geldiğinizde gezilecek yerler neresidir? Taraklı'nın en popüler gezilecek yerleri yazımızda.
Taraklı Termal Turizmi

Taraklı Termal Turizmi

Taraklı'da termal turizmi, Türkiye'deki belli başlı noktalardan biri haline gelmiştir.