2021 yılını Uğurlamaya Sayılı Günler Kala...

2021 yılını geride bırakmaya hazırlandığımız şu günlerde YENİGÜN Taraklı Muhabirimiz İzzettin Kömürcü Taraklı’ da pazarcı esnafına 2021 yılını nasıl geçirdiklerini ve 2022 yılından ne beklediklerini sordu.
İzzettin KÖMÜRCÜ İzzettin KÖMÜRCÜ
Yayın: Güncelleme:

2021 yılını geride bırakmaya hazırlandığımız şu günlerde YENİGÜN Taraklı Muhabirimiz İzzettin Kömürcü Taraklı’ da pazarcı esnafına 2021 yılını nasıl geçirdiklerini ve 2022 yılından ne beklediklerini sordu.

Erdoğan AYHAN

2021 yılı çok sıkıntılı bir yıl oldu. Ekonomik sıkıntılar içerisinde bir yıl geçirdik. Yaz mevsiminde Covid-19 tedbirleri nedeniyle çok zor günler geçirdik.2022 yılında öncelikle sağlık ve huzur bekliyorum. Şu e günlerde soğuk kış günlerindeyiz. Alışverişlerimizde hareketlilik bekliyoruz.2022 yılı pek farklı bir yıl olmayacak kanaatindeyim. Yeni yıldan en büyük beklentimiz sağlık ve huzur.

Halil KARAGÖZ

2021 yılı umduğum gibi geçmedi. Öncelikle şu hastalık belasından bir an önce kurtulmayı diliyorum.2022 yılında en büyük beklentim piyasaların normale dönmesidir.2022 tüm hrpimize sağlık ve huzur getirsin.

Şaban AK

Zor ve sıkıntılı günler geçiriyoruz. Öncelikle salgın hastalıktan kurtulmak istiyoruz. İnşallah önümüzdeki yıl güzel olur. 2022 yılında huzur ve sağlık diliyorum. Vatandaşlarımızın huzur ve refah içerisinde yaşayacağı bir yıl olmasını temenni ediyorum

İsmail FİDAN

2021 yılı bir önceki yıldan daha sıkıntılı geçti. Pazarlarımızda eski hareketlilik yok. İnsanlar zor geçiniyor. Öncelikle yeni yılda sağlık diliyorum. Bolluk diliyorum. En büyük temennim geçirdiğimiz yıldan daha güzel bir yıl olmasını diliyorum.

Nurullah ULU

2021 yılı öncesi kötü bir yıldı.2021 de önceki yıldan çok farklı geçmedi. Umut ettiğimiz bir yıl olmadı. İnsanlar mutsuz. Doğanın dengesi bozuk. Ülkemizin etrafı hep düşman ile çevrili.2022 yılında önce sağlık ve huzur diliyorum. Barış diliyorum.Toplumun her kesimi mutlu olsun

Şuayip GÜRSOY

Önce sağlık diyorum. Allah hepimizin yardımcısı olsun. Sağlığımızın kıymetini bilelim. Bir an önce hastalıktan kurtulmayı diliyorum. 2022 yılı sıkıntıların azaldığı bir yıl olsun. Emeğimizin karşılığını alacağımız bir yıl olsun.

Nurullah ÖZTÜRK

Dünyanın büyük kısmı özellikle Covid-19 salgını nedeniyle zor günler yaşıyor. Dolayısıyla bu salgın hayatımızın her bölümünü etkiledi. Her kesim zor ve sıkıntılı günler yaşıyor. Bir an önce ekonomik sıkıntıların azalmasını diliyorum. Sağlık diliyorum. Huzur diliyorum.

Mehmet KOCAGÖZ

2021 yılının önceki yıllardan daha iyi geçmediği kesin. Köylü sıkıntı içerisinde. Ürünü para etmiyor. Hayvan yetiştiricileri sıkıntılı. Çiftçi borç içerisinde. Piyasada yaprak kımıldamıyor.2022 yılında sıkıntıların azalmasını diliyorum.

Emre DEMİRTAŞ

2021 yılı tüm dünya için ülkemiz ve bizler için maddi ve manevi anlamda hepimizi yıpratmış bulunmakta fakat her zaman olduğu gibi bu yılı da acısıyla tatlısıyla geride bırakacağız ve önümüze umutla bakmaya devam edeceğiz. Yeni yılın tüm dünya ve ülkemiz için sağlık, huzur ve barış getirmesini temenni ediyor Covid19’suz bir yıl diliyorum.

Mehmet İNÇ

Bakkal market çok pahalı. Sıkıntılı yıl geçirdik. İnşallah düzelir. Düzelmesini temenni ediyoruz. Elbette önce sağlık. Bir an önce sağlıklı günlere kavuşmayı diliyorum.2022 yılı inşallah iyi geçer. Dileğimiz bu.

 

ERDOĞAN AYHAN

HALİL KARAGÖZ

ŞABAN AK

İSMAİL FİDAN

NURULLAH ULU

ŞÜAYİP GÜRSOY

NURULLAH ÖZTÜRK

MEHMET KOCAGÖZ

EMRE DEMİRTAŞ

MEHMET İNÇ

#bolum-iki #sokak #pazar #tarakli

GENEL BİLGİLER

Taraklı

Taraklı

Taraklı Nerede, Taraklı'nın tarihi ve coğrafi özellikleri
Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı - Sakarya Otobüs Kalkış Saatleri, Taraklı Otobüs Saatler 2021, Taraklı Otobüs Tarifesi, Taraklı Sakarya ilk otobüs ne zaman? Taraklı - Sakarya Son Otobüs Ne zaman? Sakarya Taraklı İlk Otobüs Ne Zaman, Sakarya Taraklı Otobüs Saatleri, Taraklı Koop Otobüs Saatleri
Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'ya geldiğinizde gezilecek yerler neresidir? Taraklı'nın en popüler gezilecek yerleri yazımızda.
Taraklı Termal Turizmi

Taraklı Termal Turizmi

Taraklı'da termal turizmi, Türkiye'deki belli başlı noktalardan biri haline gelmiştir.