Yüce Gazetecilerle Yemekte Buluştu

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla yemekli bir programda gazetecilerle bir araya geldi.
İzzettin KÖMÜRCÜ İzzettin KÖMÜRCÜ
Yayın: Güncelleme:

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla yemekli bir programda gazetecilerle bir araya geldi.

BASIN MENSUPLARININ GÜNÜNÜ KUTLADI

 

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla gazetecilerle bir araya geldi. Adapazarı ilçesindeki bir otelde düzenlenen programda konuşan Yüce, basın mensuplarının gününü kutladı. Yüce, gazetecilere çalışmalarında başarılar temenni ederek, mesleklerini icra ederken hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet diledi. Haberleşme ve haber alma ihtiyacının tarihin ilk zamanlarından beri elzem durum olduğunu belirten Yüce, insanlığın çok çeşitli haberleşme araçlarıyla bugüne kadar birçok yöntem kullandığını anlattı.

“BASIN ÇALIŞMALARI BÜYÜK ÖNEM ARZ ETMEKTEDİR”

 

Yüce, bilgi kirliliğinin hat safhada olduğunu, gazetecilerin temiz bilgiyi süzerek kamuoyuyla paylaşmak gibi bir görevi ifa ettiğini dile getirerek, "Basın çalışmaları, toplumumuzun doğru habere ulaşması için büyük önem arz etmektedir. Doğru ve güvenilir bilgiyi bizlere ulaştırırken gayretlerinize ve çabanıza şahidiz, bundan dolayı her birinizi yürekten tebrik ediyorum." dedi.

SAKARYA'NIN ÖNÜNDE KİMSE DURAMAZ”

 

Kentte görev yapan basın mensuplarına dokunmaya gayret gösterdiklerini belirten Yüce, "Yaşadığımız kenti parmakla gösterilecek şehir haline getirmek, sizlerin çabalarıyla olur. Bizler gayret göstereceğiz, gayretlerimizde eğer bize güç verir, ışık tutar, yön verir ve birlikte karar verirsek, şekillendirirsek, bilin ki önümüzde kimse duramaz. Sakarya'nın önünde kimse duramaz." diye konuştu.

YOĞUN KATILIM

 

Programa,Sakarya Gazeteciler Birliği Başkanı Zeki Aydıntepe, Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezai Matur  Anadolu Ajansı Bölge Müdürü Yücel Velioğlu, Basın İlan Kurumu Sakarya Bölge Müdürü İbrahim Çorbacı, Basın İlan Kurumu Kocaeli Bölge Müdürü Salih Yalçıntaş, ve gazeteciler katıldı.

#yemek-yuce #basin #bulusma
Dualarla Son yolculuğuna Uğurlandı

Dualarla Son yolculuğuna Uğurlandı

Önceki gün akşam saatlerinde evinde geçirdiği kap krizi sonrasında yaşamını yitiren Taraklı Belediyesi Zabıta Amiri Sabri Çetin dualarla son yolculuğuna uğurlandı
Taraklı Muhtarlar Derneğinden Ziyaret

Taraklı Muhtarlar Derneğinden Ziyaret

Taraklı Muhtarlar Derneği Başkanı Harun Gündüz ve yönetim kurulu üyesi Yusufbey Mahallesi Muhtarı H.Nail Çelikkan geçtiğimiz günlerde Sakarya Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Şube Müdürü olarak görevlendirilen Taraklı’lı Hasan Kısa’ya “Hayırlı Olsun” ziyaretinde bulundular
Karakış asıl şimdi geliyor!

Karakış asıl şimdi geliyor!

Meteoroloji Sakarya için önümüzdeki 5 günlük hava durumunu güncelledi Buna göre, kar ve soğuk hava etkisini daha da artıracak.
Vali Kaldırım’dan talimat

Vali Kaldırım’dan talimat

Vali Çetin Oktay Kaldırım, kış şartlarının ve kar yağışının etkisini göstermeye başladığı son günlerde yürütülen çalışmalar, İlimiz genelindeki son durum ve tedbirlerin ele alındığı toplantıya başkanlık ederek, tüm yöneticilere sahada olunması talimatı verdi.
TARAKLI ARITMA TESİSİ TAMAMLANDI

TARAKLI ARITMA TESİSİ TAMAMLANDI

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, SASKİ marifetiyle çevreye ve su kaynaklarını korumaya yönelik olarak gerçekleştirilen yatırımlara bir yenisi daha eklediklerini açıkladı. Yüce, “Şehrimizde ki yedinci atıksu arıtma tesisini Taraklı’da inşa ediyoruz. Çalışmalarda sona gelindi. Taraklı Atıksu Arıtma Tesisi şehrimize hayırlı olsun” dedi.
Taraklı Belediyesi Kamyonlarla Kar Taşıdı

Taraklı Belediyesi Kamyonlarla Kar Taşıdı

Karlar Taraklı Belediyesi Kar ile mücadele ekipleri tarafından temizlenirken biriken karlar kamyonlara yüklenerek şehir dışına boşaltıldı

GENEL BİLGİLER

Taraklı

Taraklı

Taraklı Nerede, Taraklı'nın tarihi ve coğrafi özellikleri
Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı - Sakarya Otobüs Kalkış Saatleri, Taraklı Otobüs Saatler 2021, Taraklı Otobüs Tarifesi, Taraklı Sakarya ilk otobüs ne zaman? Taraklı - Sakarya Son Otobüs Ne zaman? Sakarya Taraklı İlk Otobüs Ne Zaman, Sakarya Taraklı Otobüs Saatleri, Taraklı Koop Otobüs Saatleri
Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'ya geldiğinizde gezilecek yerler neresidir? Taraklı'nın en popüler gezilecek yerleri yazımızda.
Taraklı Termal Turizmi

Taraklı Termal Turizmi

Taraklı'da termal turizmi, Türkiye'deki belli başlı noktalardan biri haline gelmiştir.