Evlendiler

İngilizce Öğretmeni Zeynep Zaman ile Taraklı Lisesi Eski Müdür Yardımcısı Tarih Öğretmeni Lütfi Sancar Bolu Grand Otel’de yapılan muhteşem düğün ile dünya evine girdiler.
İzzettin KÖMÜRCÜ İzzettin KÖMÜRCÜ

Mustafa, Fatma Zaman çiftinin Bolu İzzet Baysal Sağlık Meslek lisesinde İngilizce Öğretmenliği yapan kızı Zeynep ile Ziya, Sündüs Sancar çiftinin oğlu Taraklı Lisesinin eski müdür yardımcısı Tarih Öğretmeni Lütfi Sancar Bolu Grand Otelde düzenlenen muhteşem düğün töreni ile dünya evine girdiler.

Genç çiftlerin akraba ve dostlarının katıldığı düğün törenine Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, MHP Taraklı İlçe Başkanı İsmail Pekmez, Taraklı Tapu Sicil Müdürü Fevzi Çakmak, Taraklı Lisesi Müdürü Menderes Daşkıran, Tarih Öğretmeni İsmail Bulut, Coğrafya Öğretmeni Burhan Altınok, Matematik Öğretmeni İslam Erdem, Atatürk İlköğretim Okulu Müdürü Salih Zeki Kocabıyık, Din Kültürü Öğretmeni Musa Gürol, Halk Eğitim Müdür Yardımcısı Timuçin Çetiner, Sağlık Ocağı memurları Yusuf Kabak ve Cemalettin Asilhan, oğlu Seyidhan Asilhan, Rahmi Bulut ve Gazeteci İzzettin  Kömürcü’de çiftleri mutlu günlerinde yalnız bırakmadı. Çalan müzik eşliğinde genç çiftler davetliler ile birlikte doyasıya eğlendiler  

 

#

GENEL BİLGİLER

Taraklı

Taraklı

Taraklı Nerede, Taraklı'nın tarihi ve coğrafi özellikleri
Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı - Sakarya Otobüs Kalkış Saatleri
Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'ya geldiğinizde gezilecek yerler neresidir? Taraklı'nın en popüler gezilecek yerleri yazımızda.
Taraklı Termal Turizmi

Taraklı Termal Turizmi

Taraklı'da termal turizmi, Türkiye'deki belli başlı noktalardan biri haline gelmiştir.