MHP İl Kadın Kollarından Taraklı Gezisi

Taraklı’ya Gezi Düzenleyen MHP İl Kadın Kolları Başkanı Ülker Sıktaş “Kadınlarımız İle Birlikte Teşkilatımız Aktif Çalışmalarını Sürdürüyor” Dedi.

MHP Sakarya İl Kadın Kolları ve Adapazarı ilçe kadın kolu birlikte Taraklı ilçesine gezi düzenledi.MHP Taraklı İlçe Başkanı vekili Halil Giden ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikteTaraklıdaki tarihi evleri gve sokakları gezen MHP li bayanlar Taraklıda Osmanlı mimarisi özelliklerinin hala korunabildiğini ifade ettiler.
MHP İl kadın kolu başkanı Ülker Sıktaş “Teşkilatımız kadın kolları olarak aktif siyaset çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Taraklı gezisi bizlerin daha fazla kaynaşmasına vesile olmuştur. Taraklı’ya hepimiz hayran kaldık. Tarihi ilçemizin tanıtılması için üzerimize düşeni fazlasıyla yapacağız. Belliki Taraklı’nın iyi bir tanıtıma ihtiyacı var” dedi.
MHP Adapazarı ilçeKadın Kolu Başkanı Ayşe Gezer de Taraklı gezisine 37 MHP li bayanın katıldığını ifade ederek partili hanımların gösterdiği ilgiye teşekkür etti.
Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman da MHP li bayanlara hoş geldiniz ziyaretinde bulunarak, kendilerini Taraklıda görmekten memnun olduğunu ifade ederek MHP li bayanlarla fotoğraf çektirdi.

Haber-Fotoğraflar:İzzettin KÖMÜRCÜ-Ali SANLI

#
İzzettin KÖMÜRCÜ İzzettin KÖMÜRCÜ editor

Diğer Politika Haberleri

GENEL BİLGİLER

Taraklı

Taraklı

Taraklı Nerede, Taraklı'nın tarihi ve coğrafi özellikleri
Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı - Sakarya Otobüs Kalkış Saatleri
Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'ya geldiğinizde gezilecek yerler neresidir? Taraklı'nın en popüler gezilecek yerleri yazımızda.
Taraklı Termal Turizmi

Taraklı Termal Turizmi

Taraklı'da termal turizmi, Türkiye'deki belli başlı noktalardan biri haline gelmiştir.