Geri
İzzettin KÖMÜRCÜ İzzettin KÖMÜRCÜ Taraklı Mektubu

Siyaseti Dizayn Etmeye Çalışıyor İddiaları Üzerine…

Siyaseti Dizayn etmeye Çalışıyor sözüne cevap vereyim.

AK Parti içerisindeki tartışmalar devam ederken Cumhur ittifakının Taraklı Belediye Başkanı Adayı Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayip Erdoğan tarafından MHP li İbrahim Pilavcı olarak açıklandı.

Geçtiğimiz günlerde internet gazetemizde Cumhur İttifakında “Taraklı MHP ye mi veriliyor”

dediğimde Taraklı’da AK Parti yöneticileri tarafından “Dedikodu üzerinden haberler yapıyor” şeklinde şahsıma örtülü mesajlar vermişlerdi.

.

“Siyaseti Dizayn etmeye Çalışıyor” sözüne cevap vereyim.

Görüşlerimizi ifade etmeden önce siyasetteki gelişmeleri iyi okumak lazım. Değerlendirmelerimizi de buna göre yapmak lazım. Görgü ve nezaket usulleri içerisinde “Taraklı MHP’ye mi Veriliyor” ve AK Parti Taraklı İlçe Teşkilatı “Paramparça” diyerek kaygılarımı ifade ettim. Şimdi Taraklı’da Cumhur ittifakında oluşan siyasi yapıya baktığımızda “Dedikodu” üzerinden haber yapmadığımız görülüyor Bundan sonra da AK Parti Taraklı Teşkilatının “Paramparça” olup olmadığını göreceğiz

GÖREVİMİZ

Siyasette yaşanan gelişmelerde görüş değerlendirme ve kaygılarımızı seçim sürecinde ve sonrasında detaylı olarak sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Çünkü bu bizim görevimiz. Okuyucularımızda görüşlerimizi değerlendirir. Asla okuyucularımızın engin düşüncelerine pranga vurmak benim görevim değil.

SİYASETİ RENKLENDİRELİM.

Yaşanan güncellik gereği siyaset ile ilgili düşüncelerimizi ifade etmeyi sürdürelim.

Cumhur İttifakında Sakarya’da tek MHP adayı Taraklı’dan İbrahim Pilavcı.

Peki karşısında Kim olacak. Millet ittifakını oluşturan CHP adayı mı? İyi Parti adayı mı?

Bu konudaki kanaatimi söyleyeyim. Taraklı’da Millet ittifakı CHP öncülüğünde olursa Belediye Başkan Adayı Mehmet Türkdoğmuş, İyi Parti öncülüğünde olursa Fahri Kolsuz. Mutlaka ittifak içerisinde SP liler de mecliste yer alacaklardır.

Bu konuda da doğru kanatta olduğumu düşünüyorum.

Yazdıklarımın balon gibi patlayacağını sanmıyorum.

Tekrar görüşmek dileğiyle…Saygılar sevgiler selamlar.


#parti #adayi #ifade #mhp #cumhur

Yazarın Diğer Makaleleri