Dr. Dursun Bostancı Dr. Dursun Bostancı Sakarya'dan Sesleniyorum

ARMUT PİŞ AĞZIMA DÜŞ

Advertorial/İlan Değildir.
Yayın: Güncelleme:

Ufak tefek gibi gelen ev tamiratları vardır. Bir kısmını elinden azıcık iş gelen herkes yapabilir. Mesela muslukların contasını değiştirmek, yanmayan ampulü çıkarmak... Bazılarını da yapmak için o işin erbabı olmak gerekir. Usta aramak,işin erbabına denk gelmek de kimi zaman insanı darlandırır,sıkıntıya bile sokar.

Geçenlerde bir problem yaşadık Karasu'da. Alt kattaki dükkan sahibi kapıyı çaldı. "Sizden, bizim dükkanın tavanına su sızıntısı var" dedi. İndim baktım. Gerçekten de neredeyse 2-3 metrekare yer tavanda ıslanmıştı. Sabahına Adapazarı'na geri dönecektik. Neyse suyu ana vanadan kapattık. Vana kapatılınca suyun kesildiği söylendi. Aktığı yerin bizim daire olduğu kesinleşti.
****

Şimdi suyun nereden kaçtığı, hangi borunun patladığı bulunması lazım. Bir sürü fayans kırılacak, duvar delinecek.. Türlü türlü masraflar. Usta aramaya başladık.

Devir digital ya...
İnternetten bakarken ARMUT diye bir program bulduk. Oraya problem nedir yazıyorsunuz, problemin çözülmesinde ustalardan teklif bekliyorsunuz. Bu sistem üzerindeki ustalar da size ulaşıyor. Hatta ortalama bir fiyat da veriyorlar. Üstelik su kaçağı kırıp dökmeden özel aletlerle yapılıyor. İlk başta bana çok da inandırıcı gelmedi. Ama bir deneyelim diye düşündüm. Sakarya'dan bir usta da sistemden bize fiyat teklifi verdi. Fiyat da oldukça makul. Adapazarından Karasuya gidilecek. Su kaçağı tamir edilecekti.
****

Usta kararlaştırdığımız saatte geldi. Teknolojik aletlerle, uzun uğraşlardan sonra boru patlağının yeri bulundu. Sadece iki adet fayans kırılarak tamirat yapıldı. Su tamiratından sonra da, kırılan fayansların yerine yenileri takıldı. Yani ilk haline geldi. Büyük bir sıkıntıdan da kurtulduk. Biz de ARMUT programını düşünüp hazırlayanlara, Ve bizi üzmeden tamiratı yapan Osman Bulut ustaya Buradan teşekkür edelim dedik..
****

Her evde ne zaman hangi problem çıkacağı belli olmaz. Benden tavsiye, Play Store den ARMUT programını telefonunuza indirin. Bir sürü gereksiz oyun programından daha fazla işinizi görür. Üstelik Armut programının da garantisi altında.

#armut #usta #tesisat-ustasi #play-store #uygulama #dursun-bostanci #tamirat #karasu #sakarya #sakarya-tesisat-ustasi #sakarya-usta

YAZARIN SON YAZILARI

ETİKETLEMEYE YETİŞEMİYORLAR !

ETİKETLEMEYE YETİŞEMİYORLAR !

Allah yardımcımız olsun.
TOYOTA'DAN ÖNERİMİZE CEVAP GELDİ

TOYOTA'DAN ÖNERİMİZE CEVAP GELDİ

Toyota'dan Yeni Model İsmine Önerimize Cevap Geldi
DOĞALGAZ KÖYLERE KADAR GELDİ

DOĞALGAZ KÖYLERE KADAR GELDİ

Geçenlerde Teşvikiye köyü muhtarı Zühtü telefonla aradı.
YADEM DİYE BİR ŞEY DUYDUNUZ MU?

YADEM DİYE BİR ŞEY DUYDUNUZ MU?

Kendini evde yalnızlıkla baş başa bulan yaşlılar eğer kendilerine psikolojik destek verilmezse Yaşamları dahi zora girebilir. Hayattan çok çabuk kopabilirler.
CEMAAT LİDERLERİ AŞI OLMAYIN DİYOR MU?

CEMAAT LİDERLERİ AŞI OLMAYIN DİYOR MU?

Dr. Dursun Bostancı Yazdı
90 BİN KİŞİ ÖLECEK

90 BİN KİŞİ ÖLECEK

HESAP YAPALIM BİR YILDA ORTALAMA 90 BİN KİŞİ ÖLECEK. Dr. Dursun Bostancı Yazdı

GENEL BİLGİLER

Taraklı

Taraklı

Taraklı Nerede, Taraklı'nın tarihi ve coğrafi özellikleri
Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı - Sakarya Otobüs Kalkış Saatleri, Taraklı Otobüs Saatler 2021, Taraklı Otobüs Tarifesi, Taraklı Sakarya ilk otobüs ne zaman? Taraklı - Sakarya Son Otobüs Ne zaman? Sakarya Taraklı İlk Otobüs Ne Zaman, Sakarya Taraklı Otobüs Saatleri, Taraklı Koop Otobüs Saatleri
Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'ya geldiğinizde gezilecek yerler neresidir? Taraklı'nın en popüler gezilecek yerleri yazımızda.
Taraklı Termal Turizmi

Taraklı Termal Turizmi

Taraklı'da termal turizmi, Türkiye'deki belli başlı noktalardan biri haline gelmiştir.