İzzettin KÖMÜRCÜ İzzettin KÖMÜRCÜ Taraklı Mektubu

TARAKLI AJANS 2 Yaşında

Haber titiz bir çalışmanın ürünüdür. İstihbarattan haber toplamaya haberi araştırmaya yazmaya ve yayınlamaya kadar geçen süre bilgi beceri ve birikim gerektirir.

Taraklı’ nın tek haber veren İnternet Gazetesi TARAKLI AJANS 2 yaşındaKurulurken ilke edinen okuyucuya “doğru”  “kaliteli” ve “hızlı” haber vermek ilkesinden sapmadan 2.yaşımıza girmenin mutluluğunu yaşıyoruz.Doğru”  “Kaliteli” ve “Hızlı” haber TARAKLI AJANS’ ı saygın ve okunan İnternet Gazetesi yapmıştır.


TARAKLI AJANS doğruluğun ve güvenin simgesi olmuştur.İletişim ve teknolojideki gelişme ile hızın öne çıktığı bir süreçte güvenirlik ve saygınlığın üst düzeyde tutulabilmesi daha önemlidir. TARAKLI AJANS bunu başarmıştır. Peki, nasıl başardık?TARAKLI AJANS ‘a her gün istihbaratlar gelir. Bunlar doğrulatılabiliyor ve haber değeri taşıyorsa araştırılır haber haline getirilir ve TARAKLI AJANS ta yayınlanır. Haber titiz bir çalışmanın ürünüdür. İstihbarattan haber toplamaya haberi araştırmaya yazmaya ve yayınlamaya kadar geçen süre bilgi beceri ve birikim gerektirir. TARAKLI AJANS ta görev yapan herkes gerekli bilgi beceri ve tecrübeye sahiptir. Aramızda yer alan genç arkadaşlarla beraber bu iki yıllık süre içerisinde çok iyi bir ekip oluşmuştur.Öncelikle haberin peşinden koşan arkadaşlarıma, fotoğrafları düzenleyenlere, haber metinlerini yazan arkadaşlarıma, haberi yayın haline getiren ekibe teşekkür ediyorum.


Haber sitemize büyük katkı sağlayan Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı YENİHABER Gazetesi Genel Yayın Müdürü Sezai Matur’ a Sakarya’da yayınlanmakta olan yerel Gazetelerden YENİGÜN Gazetesi Spor Müdürü A Fikri Aşık’a ADAPAZARI Gazetesi Yazı İşleri Müdürü İnci Ökten’ e ayrıca teşekkür ediyorum.Değerli Dostlar;


Dikkatinizi çekti mi bilmiyorum?TARAKLI AJANS tan söz ederken “İnternet Gazetesi” ifadesiyle söz etmekteyim.Evet, biz artık internet haber sitesinde ziyade gururla ifade etmek istiyorum ki sizlerin sayesinde “İnternet Gazetesi” unvanı na ulaştıkBiz,  sizlerin ekmek gibi su gibi haber formatı olan bir İnternet Gazetesi istediğinizi biliyoruz. TARAKLI AJANS ta ki tüm arkadaşlarımız bu düşüncede.Hiçbir zaman “TELEVOLE” haberciliği yapmayacağımızı ifade ederek Sayın yoldaşım Mehmet Ali Çınar ile birlikte tüm ekibimizle mutluluğumuzu sizlerle paylaşıyoruz.


Şen ve esen kalın…Tekrar görüşmek dileğiyle... 

#
İzzettin KÖMÜRCÜ İzzettin KÖMÜRCÜ editor

YAZARIN SON YAZILARI

Çanakkale Geçilmez

Çanakkale Geçilmez

Çanakkale Zaferi Heyecan Ve İbret Verici Destandır
12 Mart 1921 İstiklal Marşı’nın Kabulü

12 Mart 1921 İstiklal Marşı’nın Kabulü

İstiklal Marşı’nın Kabulü
Güle Güle Başkan Tacettin Özkaraman ve Meclis üyelerimiz

Güle Güle Başkan Tacettin Özkaraman ve Meclis üyelerimiz

Taraklı siyasi tarihinden Tacettin Özkaraman’ın 3 dönem Belediye Başkanlığı dönemi tarih sayfalarına geçmek üzere.
Heyecansız Seçim Dönemi

Heyecansız Seçim Dönemi

1 Nisan sabahı’nı yaşayıp göreceğiz
20.yıla Merhaba

20.yıla Merhaba

Gazetemiz YENİGÜN 19 yılı geride bırakarak 20. yayın hayatına başlıyor.
Başkan Adayları Peşrevlerini Çekmeye Hazırlansın

Başkan Adayları Peşrevlerini Çekmeye Hazırlansın

31 Mart yerel seçimleri yaklaştıkça siyasette heyecanda artıyor.

GENEL BİLGİLER

Taraklı

Taraklı

Taraklı Nerede, Taraklı'nın tarihi ve coğrafi özellikleri
Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı - Sakarya Otobüs Kalkış Saatleri
Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'ya geldiğinizde gezilecek yerler neresidir? Taraklı'nın en popüler gezilecek yerleri yazımızda.
Taraklı Termal Turizmi

Taraklı Termal Turizmi

Taraklı'da termal turizmi, Türkiye'deki belli başlı noktalardan biri haline gelmiştir.