İzzettin KÖMÜRCÜ İzzettin KÖMÜRCÜ Taraklı Mektubu

Bir Okurumuzdan Mektup

Bir gazeteci için güzel olan yayınladığı haberlerin okurları tarafından layık olduğu tepkiyi almasıdır. TARAKLI AJANS ta birçok haber ve köşe yazısı olumlu ya da olumsuz şekilde okuyucularımız tarafından yorumlanmaktadır. Okuyucularımız şunu bilmelidir ki hiçbir okuyucu istediği şekilde yorum yazma hakkına sahip değildir. Öyle yorumlarla karşılaşıyoruz ki buda bizi zaman zaman fazlasıyla üzmektedir. Ancak geçtiğimiz gün yine bir okuyucumuz tarafından bize gönderilen mektup TARAKLI AJANS ekibi olarak hepimizi çok mutlu etti. Mektubun hiçbir kelimesini değiştirmeden yayınlamak istiyorum.

 

Sayın TARAKLI AJANS Yönetmeni İzzettin Kömürcü, Uzun zamandır yayınınızı takip ediyorum Özellikle son zamanlarda haber sitenizin izlediği halka dönük, tarafsız, yayınlarınızın içeriği ve haber zenginliğinde göstermiş olduğunuz başarı için sizleri naçizane tebrik etmek istedim. Teşekkürlerimin ve takdirlerimin kabulünü, tüm yayında emeği geçenleri şahsınızda kutladığımı özellikle belirtmek isterim. Sayın İzzettin Bey, sizin ve ekibinizin bu siteyi ne gibi maddi ve manevi imkânsızlıklar içinde çıkardığınızı tahmin edebiliyorum. Yayınlarınızda çizgide çok ama çok büyük işlere imza attığınızın bilmem farkında mısınız?  “TARAKLI AJANS” tüm haber siteleri içerisinde halka en fazla hizmet eden bir yayın organı. Yayınınızın adeta bir tiryakisi oldum. Haber ve yazıların her satırını âdete yutarak okuyor ve okutuyorum. Haber siteniz portalında Servet Yıldırım gibi bir yazarı görmek beni çok mutlu etti. Gerçekten TARAKLI AJANS ın yazar kadrosu çok başarılı ve kaliteli kadro. Tebrik ediyorum. Özel günlerde haber siteniz çok daha farklı. Hem görüntü olarak hemde içerik olarak gerek dini bayramlarda gerekse milli bayram ve özel günlerin anlamına uygun yayınlar yapıyorsunuz.

Netice olarak; Biz Okuyucuların sesi olan TARAKLI AJANS çok büyük bir hizmet vermekte. Ne mutlu bize ki iyi ki siz varsınız. Yazımda ismi geçmeyen tüm TARAKLI AJANS yazarlarına ve sitenin çıkmasında katkıları olan emekçilere, sonsuz sevgi ve saygılarımı iletirim. Başarıların artması temennisiyle.

 

Değerli Okuyucular;

 

Bu arada DOSTA DÜŞMANA, TARAFLI TARAFSIZA DA bu mektubu okumalarını tavsiye ediyorum. Çünkü birçok mesajı da içinde barındırıyor.

Selam ve Saygılarımla…

 

#
İzzettin KÖMÜRCÜ İzzettin KÖMÜRCÜ editor

YAZARIN SON YAZILARI

12 Mart 1921 İstiklal Marşı’nın Kabulü

12 Mart 1921 İstiklal Marşı’nın Kabulü

İstiklal Marşı’nın Kabulü
Güle Güle Başkan Tacettin Özkaraman ve Meclis üyelerimiz

Güle Güle Başkan Tacettin Özkaraman ve Meclis üyelerimiz

Taraklı siyasi tarihinden Tacettin Özkaraman’ın 3 dönem Belediye Başkanlığı dönemi tarih sayfalarına geçmek üzere.
Heyecansız Seçim Dönemi

Heyecansız Seçim Dönemi

1 Nisan sabahı’nı yaşayıp göreceğiz
20.yıla Merhaba

20.yıla Merhaba

Gazetemiz YENİGÜN 19 yılı geride bırakarak 20. yayın hayatına başlıyor.
Başkan Adayları Peşrevlerini Çekmeye Hazırlansın

Başkan Adayları Peşrevlerini Çekmeye Hazırlansın

31 Mart yerel seçimleri yaklaştıkça siyasette heyecanda artıyor.
Goy Goycular…

Goy Goycular…

...

GENEL BİLGİLER

Taraklı

Taraklı

Taraklı Nerede, Taraklı'nın tarihi ve coğrafi özellikleri
Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı - Sakarya Otobüs Kalkış Saatleri
Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'ya geldiğinizde gezilecek yerler neresidir? Taraklı'nın en popüler gezilecek yerleri yazımızda.
Taraklı Termal Turizmi

Taraklı Termal Turizmi

Taraklı'da termal turizmi, Türkiye'deki belli başlı noktalardan biri haline gelmiştir.