İzzettin KÖMÜRCÜ İzzettin KÖMÜRCÜ Taraklı Mektubu

TARAKLI AJANS'a Kilitlenin..

Değerli Okuyucular;Sizlerin En İyisini Hak Ettiğinizi Biliyoruz.

Değerli Okuyucular;

Öncelikle son haftalarda TARAKLI AJANS internet gazetesinin gösterdiği başarılı çalışmalardan dolayı güzel düşünceleriniz ve iltifat dolu e-mailleriniz için teşekkür ediyorum.

Gerek İnternet gazetemizin e-mail lerinde gerekse de şahsımın e-mail adresime göndermiş olduğunuz iletiler bizleri son derece mutlu etmektedir. Öyle anlaşılıyor ki TARAKLI AJANS internet gazetemiz yurt içinde ve yurt dışındaki hemşerilerimiz için vaz geçilmez bir haber sitesi olmuştur.

Sevgili Okuyucular

İki önemli konuyu huzurlarınızda dile getirmek istiyorum. Elbette ki haber sitemizde tüm hemşerilerimizin doğum günü, düğün gibi mutlu günlerini paylaşmak isteriz. Bunda bir olumsuz davranış içerisinde olmamız söz konusu değil. Vefat haberlerimizi de mümkün olduğu kadar atlamadan sizlere duyurma gayretindeyiz. Ancak belirtmeliyim ki haber sitemizde yer almayan düğün ya da vefat haberi tamamen tasarrufumuzun dışında zamanla ilgili yaşadığımız sıkıntıdan meydana gelmektedir. Şayet sizlerden bize fotoğraf ve bilgi ulaştırılırsa internet gazetemizde mutlaka paylaşacağımızı ifade ederim.

İkinci belirtmek istediğim husus ise özellikle ilçemiz dışında internet gazetemizi ilgi ile takip eden hemşerilerimiz haklı olarak doğup büyüdükleri köylerinden haberlerin haber sitemizde daha fazla yayınlanmasını istemektedirler. Kendilerine hak vermemek mümkün değil. Ama bizim işimizin de kolay olmadığını hatırlatmak isterim. Gazeteciliğimizin dışında internet gazetemizde görev alan bütün arkadaşlarımın kendilerine ait işleri var. Gönül ister ki her gün onlarca haberi haber sitemizden sizlere aktaralım. Ne yazık ki bu mümkün değil. Elimizden geldiği kadar ilçemize bağlı köylerimizden haberleri sizlere iletme gayretindeyiz.

......

PORTRELER:

Sizlere TARAKLI AJANS’taki portrelerden de söz etmek istiyorum.

TARAKLI AJANS internet Gazetesinin bu günlere gelmesinde arkadaşlarımın emeği çok büyük.Ekip olarak okuyucuları ile bütünleşen TARAKLI AJANS internet Gazetesi çok daha güzel bir haber sitesi olma yolunda başarılı çalışmalara imza atacaktır.Bu güne kadar TARAKLI AJANS ın başarısına imza atanları anlatmanın zamanı olsa gerek.

Sevgili Ali Asilhan TARAKLI AJANS internet gazetesinde yazıları en çok okunan ve ilgi ile takip edilen yazarlarımızdandır. Zaman zaman okuyucularımızdan tepki alsa da internet gazetemize çok büyük katkıları vardır.

Sayın Fahrettin Yıldız hocamız köşesindeki yazıları ile hepimizi bilgilendirmektedir. Yazılarından hepimiz istifade ediyoruz. Sayın büyüğümüzün yazıları internet gazetemize kalite getirmektedir. Pahalı yazılardır.

Sakarya'nın gündemini ise sevgili büyüğüm Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezai Matur ile takip etmekteyiz. Hepimizin beklentilerine bizlere uzakta da olsa elinden geldiği kadar yardımcı olmaktadır

İnci Ökten kardeşimin Taraklı yı ne kadar sevdiğini en iyi bilenlerdenim. Onu haber sitemizde aramızda görmek hepimizi fazlasıyla mutlu etmiştir. Temennim annesinin bir an evvel sağlığına kavuşmasıdır.

Yıllardır birlikte çalıştığım YENİGÜN Gazetesi spor müdürü Ali Abim' in Ali Fikri Aşık'ın köşe yazılarındaki performansına yetişmek mümkün değil. Köşe yazılarını yayına koymakta inanın yetişemiyorum.

Her insan yazabilir duygu ve düşüncelerini ifade edebilir."Cam Buğusu" köşesinde dile getirilenler TARAKLI AJANS okuyucularını son derece mutlu ediyor. Bahadır Demir kardeşim haber sitemize renk kattığı gibi okuyucu kitlesi ile de ayrıca katkı sağlamıştır.

Emel Çetin Hanımefendi daha çok şiire meraklıların tercihi olsa bile her gün haber sitemizi takip edenlerin öncelikli takip ettiği köşe yazarlarımızdandır.

Erdoğan Isır ise tam bir beyefendi olduğunu köşe yazılarından belli ediyor. TARAKLI AJANS a katıldığı günden beri adeta 40 yıllık bir köşe yazarı gibi okuyucularımızla kısa sürede bütünleşti. Üstelik hepimizi geride bırakarak.

Faruk Serkan Yılmaz için söze gerek yok. İnanın her gün köşesinde "Acaba bu gün ne sürpriz yaptı" diye meraktan bakan çok. Adam bir şiir yazıyor haber sitemizin okuyucu sayısını allak bullak ediyor. Yazılarına yapılan yorumlarda adeta silahlar çekiliyor.

Efendim internet gazetemizin tembellerinden biri Hasan Kısa...

Hasan Kısa'nın bana kızmayacağını biliyorum. Arada bir yolsuzluklardan falan yazıyor ya hoşuma gidiyor Hasan Kısa.

Mehmet Ali Çınar Beyefendiye gelince yazılarında ne kadar karamsar olduğunu her defasında kendisine ifade etmeme rağmen o yinede yazı tarzından taviz vermiyor. Eğer haber sitemizin başına bir iş gelirse bilin ki Mehmet Ali Çınar'ın köşesinin yüzünden gelecek. Ama sözümüz var.Omuz omuza gidebildiğimiz yere kadar gideceğiz. 

Serkan Özen in habercilik performansı asla küçümsenemez. TARAKLI AJANS ın dinamik fertlerinden. Söz konusu ''HABER'' olunca kendisinden hiç bir endişemiz yok.

Değerli Kardeşim Ufuk Şen hep kaliteli ürün satma gayretinde. Piyasa kurallarını özel röportajlarla bozuyor. Onu konuşmaya gerek yok.

Sevgili Çetin Amcam Çetin Bağatır köşesinde Nail şiirleri ile değişik bir hava estiriyor. Şiir yazmanın kolay olmadığını gösteriyor.

Dr Bayhan Usta doğrusunu söylemek gerekirse genel olarak hepinizin düşündüğünü yazmam gerekiyor. Belliki yoğun iş temposu köşesindeki performansına etki ediyor. Bakalım zaman neyi gösterecek.

TARAKLI AJANS ın kahramanlarından olan Enes Çınar her hastayı ameliyat etmek isteyen doktor misali öyle yazılar yazıyor ki çoğu zaman kan davasına sebep olacak yazılara imza atıyor. Yüzde yüz haklı olması mesleğimize saygıyı gerektiriyor. Yayınlamaktan çekinmiyoruz.

Hemşerimiz Servet Yıldırım yazılarında ülke gündeminin tam ortasına parmak basıyor. Ancak son günlerdeki sessizliğini çözemedik.

Görünmez kahramanlarımız Ali Osman, Yasin Çınar kardeşler, Ali Sanlı, Yasin Gürol her zaman hızır gibi imdadımıza yetişerek sahneye çıkarlar, işimizi kolaylaştırırlar.

Asıl TARAKLI AJANS ı bu günlere getirenler siz değerli okuyucularımızdır. Eğer bir haber sitesi okunmuyorsa ilgi ile takip edilmiyorsa her zaman ifade ettiğim gibi bir kez daha söylüyorum O haber sitesi "TELEVOLE" haber sitesidir. Biz okuyucularımıza şükran borçluyuz

Şimdi İnternet gazetemizdeki tüm yazarlar hakkında iy-kötü laf ettikte kendimiz için ne diyeceğiz. Çok kelam etmek doğru değil. Ama şunu ifade edeyim en çok mağdur olan benim. Bazen insanlar hırsını yenemiyor ensemize kadar üflüyor. Tüm iyi niyetimize rağmen... Ben yinede dım-dımdım-dımı dım deyip geçiyorum burada

Kıymetli Okuyucular TARAKLI AJANS internet gazetesini okumaya devam edin.Her gün sizlere en iyisini sunma çabasında olacağız.Tüm arkadaşlarıma içtenlikle teşekkür ediyorum...

TARAKLI AJANS a kilitlenin... Saygılarımla.

Tekrar görüşmek dileğiyle hoşça kalın.

 

#
İzzettin KÖMÜRCÜ İzzettin KÖMÜRCÜ editor

YAZARIN SON YAZILARI

31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerine Sayılı Günler kala…

31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerine Sayılı Günler kala…

İzzettin KÖMÜRCÜ / Seçimlerin huzur ve güvenli geçmesi en büyük temennimiz.
Çanakkale Geçilmez

Çanakkale Geçilmez

Çanakkale Zaferi Heyecan Ve İbret Verici Destandır
12 Mart 1921 İstiklal Marşı’nın Kabulü

12 Mart 1921 İstiklal Marşı’nın Kabulü

İstiklal Marşı’nın Kabulü
Güle Güle Başkan Tacettin Özkaraman ve Meclis üyelerimiz

Güle Güle Başkan Tacettin Özkaraman ve Meclis üyelerimiz

Taraklı siyasi tarihinden Tacettin Özkaraman’ın 3 dönem Belediye Başkanlığı dönemi tarih sayfalarına geçmek üzere.
Heyecansız Seçim Dönemi

Heyecansız Seçim Dönemi

1 Nisan sabahı’nı yaşayıp göreceğiz
20.yıla Merhaba

20.yıla Merhaba

Gazetemiz YENİGÜN 19 yılı geride bırakarak 20. yayın hayatına başlıyor.

GENEL BİLGİLER

Taraklı

Taraklı

Taraklı Nerede, Taraklı'nın tarihi ve coğrafi özellikleri
Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı - Sakarya Otobüs Kalkış Saatleri
Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'ya geldiğinizde gezilecek yerler neresidir? Taraklı'nın en popüler gezilecek yerleri yazımızda.
Taraklı Termal Turizmi

Taraklı Termal Turizmi

Taraklı'da termal turizmi, Türkiye'deki belli başlı noktalardan biri haline gelmiştir.