Geri
M. Ali ÇINAR M. Ali ÇINAR Onuncu Köy

Binlerce Teşekkür

Taraklı'dan Ne Haber, Demeyin Sakın Bizlere, Çünkü Hergün Haberler Ulaşacak Sizlere.

Değerli Site Ziyaretçilerimiz,


Çok uzun zaman olmadı. Yaklaşık on ay önceydi kanımca. Bizim gençler bir haber sitesi kuracaklarını söylediler. Merakları var bu tür işlere. Ne diyebilirdim ki. Onların neler yapabileceğini izlemeye kalmadan “Baba biz TARAKLI AJANS haber sitesini kurduk. Editör olur musun?” dediler. Bende yazma merakı olan biriyim. Severim yazmasını. İnsanlarla birlikte düşüncelerin, fikirlerin paylaşılmasını. “Yazalım bari” dedim. Ve başladık yazmaya. Daha sonra yeni editörler eklendi sitemize. Yine de birikimi olan, editör olmak isteyen şahsiyetlere Taraklı Aajans sitesinin açık olduğunu buradan söyleyebilim. Şu an Taraklı Ajans ta yazan diğer editörlere bakıyorum da hepside bu memleketin evladı. Aynı havayı soluyan insanlarız hepimiz. Herkes okuyucusuyla bir şeyleri paylaşıyor burada. Paylaşa, paylaşa hem biz bu işi öğrenmeye başladık, hem de sizlerle aramızda güzel bir bağ kurmaya. Haberlerimizle Sizleri en iyi şekilde bilgilendirme gayretindeyiz. Bundan emin olmanızı istiyorum. Aynı zaman da, gurbette bulunan Taraklı’nın güzide evlatlarına, Yetiştirdiği değerli büyüklerine, Taraklı sevdalılarına bir nebze de olsa yakın olmak, sizlere haber ulaştırmak bizlere ayrıca keyif verdiğini bilmenizi istiyoruz. Hatalarımızı, kusurlarımızı hoş görünüze sığınarak sizlerin samimi uyarılarınıza da kulak tıkamayacağımızı ve kendimizi her gün yenilemeye çalışacağımıza söz veriyoruz.


Sitemizin çok kıymetli ziyaretçileri, biz bu hizmeti gerçekleştirirken öyle çok büyük bir hedefimiz de yoktu. Ancak bize gösterilen ilgi ve alaka bizleri o kadar memnun etti ki, sorumluluğumuzu bin kat artırdı.

Çünkü bizim gençlerin aynı zamanda birde
www.cinarses.com müzik, www.netmola.org kısa filmler vb. siteleri de mevcut. Önceleri ağırlık daha çok müzikle ilgiliydi. Ama sonradan gazeteciliğin keyfi hepimizi sardı. Bir hevesle kurulan haber sitesi büyüdü de büyüdü. Burada şunu da ifade etmeden geçemeyeceğim. Haber sitemize emek veren yazarlarımıza sonsuz teşekkür ediyorum. Çünkü onlar köşelerinde yazdıkları bir birinden güzel yazılarla TARAKLI AJANSI bu günlere taşıyan arkadaşlarımızdır.

Sitemizin daha da büyümesi için ne gerekiyorsa aynı mesuliyet ve duyarlılık içerisinde çalışmalarımızı sürdürmeye kararlıyız.

Kaliteli, doğru ve hızlı haberlerle en iyi fotoğraf kalitesi ile hizmetlerimize devam edeceğiz.


2007 yılının bu ilk yazısında içimden gelenleri sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum.

Tüm TARAKLI AJANS okuyucularına binlerce teşekkürler...Not: Yapacağınız yorularınızın altına adınız ve soyadınızı yazmanızı tavsiye ediyoruz. Eleştiriler kırıcı ve kışkırtıcı olmamak kaydıyle mutlaka yayınlanacaktır.

 

#facearialhelveticasans-serif #ayni #haber

Yazarın Diğer Makaleleri