İzzettin KÖMÜRCÜ İzzettin KÖMÜRCÜ Taraklı Mektubu

Sevgili TARAKLI AJANS Okuyucuları

Yorumlar, Anket ve Okuyucu Kitlemiz...

Müsade edersiniz bu yazımda sizlere kısa bir değerlendirme yapmak istiyorum. Elbette ki bu değerlendirmelerimiz TARAKLI AJANS hakkında olacaktır.


Öncelikle haber sitemizde gösterilen ilgi ve alakadan dolayı sizlere sonsuz teşekkürler ediyorum. TARAKLI AJANS yazı ailesi içerisinde yer almaktan büyük mutluluk duyduğumu bir kez daha ifade etmek istiyorum.


Haberde Doğruluk, Hızlılık ve Tarafsızlık ile haberin kalitesi çok önemlidir. Haber sitemizde de buna büyük özen gösteriyoruz. Bir haberi en doğru şekilde verebilmek için en yetkili kaynaktan en süratli şekilde sizlere aktarıyoruz. Sitemizde yayınlanan haberlerden ve birbirinden değerli editörlerimizin makalelerine gelen yorumlardan anlaşılıyor ki sizleri en iyi şekilde haberdar edebiliyoruz. Yani ‘’HABER YAZMAK’’veya’’KÖŞE YAZISI’’yazmak için sadece yazmış olalım diye habercilik yapmıyoruz. Bunu neye dayanarak söylediğimi açıklayayım. Gerek haberlerimize gerekse editörlerimizin yazılarına sizler tarafından yapılan yorumlar bizlere çok faydalı oluyor. Yön veriyor. Yorumların çokluğu bir yana hakikaten seviyeli oluşu, yapıcı oluşu çok mühim. Ve biz bu yorumlardan istifade ediyoruz. Şunu da belirtmeden geçemeyeceğim. İsimsiz yapılan yorumlar kesinlikle yayınlanmamaktadır.


Değerli Okuyucular; TARAKLI AJANS’TA sitemizin ana sayfamızın sağ tarafında ‘’Bugün seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz?’’diye bir anket yayınlanmakta.


İstiyoruz ki anketi uzun süre yayınlayalım. Çünkü bir anketin uzun süre yayında kalması sonucunun daha sağlıklı olmasına vesiledir. Bu ankete sadece bir kez oy kullanabiliyorsunuz ikinci bir oy kullanma şansınız yok. Önümüzde ki haftalarda çok farklı ve tarafsız anketlerle yine karşınızda olacağız.


İsterseniz size okuyucu kitlemiz hakkında da kısaca bilgi vereyim. Öncelikle şu anki istatistiklere göre 13 farklı ülkeden TARAKLI AJANS’IN takip edildiğini memnuniyetimizle ifade edelim. Yani yurtdışındaki hemşerilerimiz ve onların dostları TARAKLI AJANS sayesinde ilçemizi takip edebiliyorlar. Yurdumuzun değişik illerinde yaşayan hemşerilerimiz ve dostlarımız sitemizi ilgi ile takip ediyor. Öğrenciler ve gençlerimiz olağanüstü katkı sağlıyor. Askerlerimiz her gün rahatlıkla Taraklımızdan haberdar olabiliyorlar. Bir başka okuyucu kitlemiz ise bayanlar. Bunlar hep çalışma şevkimizi arttıran önemli unsurlar.


Haberde kalite önemli dedik, bunu neden söylediğimizi de ifade edeyim.


TARAKLI AJANS’TA yayınlanan haber ve fotoğrafların başka haber sitelerinde ve yerel gazetelerde yayınlanması bizleri son derece mutlu etmektedir. Haberci arkadaşlarımız TARAKLI AJANS’TAN aldıkları haberlerde kaynak belirtirlerse en azından sorumluluk sahibi olduğumuzu rahatlıkla söyleyebiliriz.


TARAKLI AJANS’IN Çok Kıymetli Okuyucuları benim için her yeni başlangıç yeni bir heyecan demektir. Bu nedenle kıymetli kardeşlerimle birlikte sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için büyük enerji sarf edeceğiz. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın.


En iyi FOTOĞRAFLAR ile en KALİTELİ HABERLERİ bizden almaya devam edeceksiniz.


Hepinize selam ve saygılarımı sunarken okuyucusu ile bütünleşen TARAKLI AJANS’IN sizlerin yorumları ve katkıları ile daha da büyüyeceğini ifade etmek isterim.


Görüşmek dileğiyle... Hoşça kalın.

#
İzzettin KÖMÜRCÜ İzzettin KÖMÜRCÜ editor

YAZARIN SON YAZILARI

Çanakkale Geçilmez

Çanakkale Geçilmez

Çanakkale Zaferi Heyecan Ve İbret Verici Destandır
12 Mart 1921 İstiklal Marşı’nın Kabulü

12 Mart 1921 İstiklal Marşı’nın Kabulü

İstiklal Marşı’nın Kabulü
Güle Güle Başkan Tacettin Özkaraman ve Meclis üyelerimiz

Güle Güle Başkan Tacettin Özkaraman ve Meclis üyelerimiz

Taraklı siyasi tarihinden Tacettin Özkaraman’ın 3 dönem Belediye Başkanlığı dönemi tarih sayfalarına geçmek üzere.
Heyecansız Seçim Dönemi

Heyecansız Seçim Dönemi

1 Nisan sabahı’nı yaşayıp göreceğiz
20.yıla Merhaba

20.yıla Merhaba

Gazetemiz YENİGÜN 19 yılı geride bırakarak 20. yayın hayatına başlıyor.
Başkan Adayları Peşrevlerini Çekmeye Hazırlansın

Başkan Adayları Peşrevlerini Çekmeye Hazırlansın

31 Mart yerel seçimleri yaklaştıkça siyasette heyecanda artıyor.

GENEL BİLGİLER

Taraklı

Taraklı

Taraklı Nerede, Taraklı'nın tarihi ve coğrafi özellikleri
Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı - Sakarya Otobüs Kalkış Saatleri
Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'ya geldiğinizde gezilecek yerler neresidir? Taraklı'nın en popüler gezilecek yerleri yazımızda.
Taraklı Termal Turizmi

Taraklı Termal Turizmi

Taraklı'da termal turizmi, Türkiye'deki belli başlı noktalardan biri haline gelmiştir.