İzzettin KÖMÜRCÜ İzzettin KÖMÜRCÜ Taraklı Mektubu

Hep Birlikte

Bizi biz yapan standartlarımız ve bizi biz yapan okuyucularımızın kalitesi TARAKLI AJANS'ı her geçen gün büyüttü...Ciddiyetin adı oldu TARAKLI AJANS

 

'Hep Birlikte' Sloganı ile başladık. Ne mutlu bize ki siz değerli ve özel okuyucu kitlesine sahibiz. Ne mutlu bana ki böyle özel bir ekip ile birlikte yol alıyorum...........

Büyük bir özverinin, siz değerli okuyucularımızın güveninin, samimiyetin, ciddiyetin adı oldu TARAKLI AJANS. Bizi biz yapan standartlarımız, bizi biz yapan okuyucularımızın kalitesi bizleri her geçen gün büyüttü.
Bozulmadan çizgimizden sapmadan, gücümüze güç, kalemlerimize kalem ekleyerek büyümeye devam ediyoruz.
Bugün; birbirinden değerli köşe yazarlarımız,köşe yazıları ile TARAKLI AJANS’ın gücüne güç katmıştır. Gece gündüz demeden Taraklı için, TARAKLI AJANS için gerektiğinde sayısını hatırlamadığım kadar çok sayıda günlük telefon trafiğimiz olan ve desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Sayın Mehmet Ali Çınar'a, Emeklerinden ve desteklerinden ötürü Sayın Fahrettin Yıldız’a , Sayın İbrahim Kaya’ya, Sayın Mustafa Özbilge’ye , Sayın Faruk Serkan Yılmaz’a, Sayın Çetinkaya Bağatır’a, Sayın Abdurrahman Zeynel’e Sayın Dr Dursun Bostancı’ya,Sayın Erdoğan Isır’a, Sayın Tevfik Kaymaz’a,Sayın Nurcan Bingöl’e, Sayın Hasan Kısa’ya ve aramıza yeni katılıp bizleri onurlandıran Sayın Akın Kurtaran’a daha önce yazıları ile katkı sağlamış tüm yazarlarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Bugün geriye dönüp baktığımda Taraklı için oldukça önemli bir yere geldiğine inandığım TARAKLI AJANS için geleceğe ümitle, heyecanla bakabiliyorum. Heyecanımızı bir dakika dahi yitirmeden yolumuza devam edeceğiz.

Çünkü biz büyük bir aileyiz. Yine yayın hayatımızda desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Ali Sanlı’ya ,Serkan Özen’e ve TARAKLI AJANS kurucusu Genel Yönetmeni Enes Çınar’a sonsuz teşekkür ederim.
Ve özellikle bizi tercih eden tüm okuyucularımıza canı gönülden teşekkür ederim.

Biz bu güne kadar asparagas haber yapmadık, yalan haber yapmadık. Özellikle Taraklı’nın gelişimi ve tanıtımı için kalemimizi konuşturduk. Taraklı’nın imajını zedeleyecek hiçbir haberi yayımlamadık.
Sabrınız için sizlere minnettarız ki bizi yalnız bırakmadınız. Bilgisayarınızı açtığınız zaman ilk bizi ziyaret ettiniz.


Hiçbir çıkar sevdası gütmedik. Hiçbir vatandaşımız diyemez ki bu ekip şu veya bu çıkarlar için bir site kurdular. Yalnızca Taraklı’yı düşündük. Yalnızca memleket sevdalıları bu işi yapar.

Taraklı sevdasını en öne taşıdık. Taraklı dışına çıkan ya da Taraklı dışında yaşayan hemşehrilerimiz bu hissi çok iyi bilir. Öyle ki bir Taraklı fotoğrafının dahi onlar için ne kadar önem taşıdığını onlardan iyi kimse bilemez. Hele ki Taraklı’dan haber almak onlar için verilebilecek en güzel hediyedir diye düşündük ve yolumuza bu duygularla devam ettik.

Hep Birlikte” Sloganı ile başladık. Ne mutlu bize ki siz değerli ve özel okuyucu kitlesine sahibiz. Ne mutlu bana ki böyle özel bir ekip ile birlikte yol alıyorum. Hata yaptıysak, sizleri üzdüysek özür dileriz.Nice haberlere imza atmak dileğiyle Saygılarımı sunuyorum

Tekrar görüşmek dileğiyle

 

 

#
İzzettin KÖMÜRCÜ İzzettin KÖMÜRCÜ editor

YAZARIN SON YAZILARI

Çanakkale Geçilmez

Çanakkale Geçilmez

Çanakkale Zaferi Heyecan Ve İbret Verici Destandır
12 Mart 1921 İstiklal Marşı’nın Kabulü

12 Mart 1921 İstiklal Marşı’nın Kabulü

İstiklal Marşı’nın Kabulü
Güle Güle Başkan Tacettin Özkaraman ve Meclis üyelerimiz

Güle Güle Başkan Tacettin Özkaraman ve Meclis üyelerimiz

Taraklı siyasi tarihinden Tacettin Özkaraman’ın 3 dönem Belediye Başkanlığı dönemi tarih sayfalarına geçmek üzere.
Heyecansız Seçim Dönemi

Heyecansız Seçim Dönemi

1 Nisan sabahı’nı yaşayıp göreceğiz
20.yıla Merhaba

20.yıla Merhaba

Gazetemiz YENİGÜN 19 yılı geride bırakarak 20. yayın hayatına başlıyor.
Başkan Adayları Peşrevlerini Çekmeye Hazırlansın

Başkan Adayları Peşrevlerini Çekmeye Hazırlansın

31 Mart yerel seçimleri yaklaştıkça siyasette heyecanda artıyor.

GENEL BİLGİLER

Taraklı

Taraklı

Taraklı Nerede, Taraklı'nın tarihi ve coğrafi özellikleri
Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı - Sakarya Otobüs Kalkış Saatleri
Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'ya geldiğinizde gezilecek yerler neresidir? Taraklı'nın en popüler gezilecek yerleri yazımızda.
Taraklı Termal Turizmi

Taraklı Termal Turizmi

Taraklı'da termal turizmi, Türkiye'deki belli başlı noktalardan biri haline gelmiştir.